Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan miért kel másfél...

11 hónaposan miért kel másfél óránként éjszaka?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett még egyszer sem aludta át az éjszakát.napközben kétszer alszik kb egy órát.este fél nyolckor fürdetem,nyolckor már alszik.kb 11 ig egyhuzamban de utána másfél de van úgy hogy óránként felkel.azt hittem a fogzás miatt.már 12 foga van.de amikor nem jön fog akkor sem alszik.ja és reggel ötkor max fél hatkor már kel.Már annyira fáradt vagyok és úgy szeretnék végre aludni egy jót!próbáltam a viburkol kúpot de az sem használ.Mit tegyek?Meddig lessz ez még így?
2010. nov. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálunk!Hol 11-kor,hol éjfélkor megébred és utána óránként kel.Én úgy oldottam meg,hogy magam mellé vettem,mert már nem birtuk.

13 hónapos a lányom

2010. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az enyém 9 hónapos és amikor tudtam, hogy foga akkor nem jön és elvileg semmi baja nem lehet akkor ugyanígy csinálta. Ugyanez a helyzet, egyszer sem aludt át éjszakát, mostanában óránként kel és utána korán kel.Elkezdtem teát adni neki de semmi, ugyanúgy kelt, tegnap viszont kevertem neki tápot és az első ébredéskor megetettem. Reggel 5-ig aludt!

Igaz, akkor szerintem megint megéhezett, de nem volt keverve tápszer így anélkül altattam vissza és egy óra múlva felkelt.

Egyébként a fiam is 6 órai kelő, remélem, ha hajnalban is eszik akkor tovább fog aludni.... ma kipróbálom.

2010. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezt a kérdést szinte szóról szóra én is feltehettem volna :( Nekem jövő héten lesz 1 éves a lányom, de azt csinálja mint a tieitek. Megtömöm 7-kor tejpéppel, fél 8-kor pancsi, utána cici és alvás. Aztán 11 után felkel, de nem elég neki a simi és a cumi, megint cicire kell tenni. És ez így megy 1-2 óránként éjszaka minden áldott nap hónapok óta. Azt gondolom, hogy mindig én sem foghatom a fogára, bár neki még csak kettő van. Már én is nehezen bírom, úgyhogy ha van valakinek valami tuti tippje, írjon!!! Bocs, hogy nem tudtam segíteni.
2010. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is ebben a cipőben járunk. dec.11-én leszünk egy évesek. Mai tervem:

-fél nyolc Nurofen kúp, és illóolajlámpában levendula indítása

-19.50 alvás

-20.40 megébredt és Panadol sirup fél adag

-21.40 már megint nyüszögés, forgolódás.... csak teára nyugszik el...

-hogy eztán mi lesz még csak reménykedem....

2010. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát lányok...ugyanabban a cipőben járunk. Nekem anyós azt mondta, hogy amíg szopizik elsősorban (7 hónapos a kisfiam), ne is számítsak másra, mert megnyugtatásra használja a gyerkőc. Tehát akárhányszor megébred, mindig cicit szeretne. És most erről lehet drasztikusan leszoktatni (sírni hagyós módszer), megtömni a pocakját (tápszer bevezetése), hogy eszébe se jusson a kaja gondolata sem...Nem túl jó kilátások. Anyós háziorvos mellett dolgozott 30 évig, ebből meríti a tapasztalatát..:) Szerinte ez egy rossz szokás, amit nem minden baba csinál, de aki igen, az nagyon nehezen szoktatható le. Mindenképpen csalódás a gyerkőcnek, mert ha nem is tápszert, de mondjuk vizet adsz neki éjjel, nem lesz oda a boldogságtól. És akkor még marad az a lehetőség, hogy magunk mellé vesszük aludni...hjajj.
2010. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!