Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami tipp arra, hogy...

Van valami tipp arra, hogy hogyan tudnék hatékonyan több tejet fejni?

Figyelt kérdés
Bármilyen tanácsot elfogadok! Sajnos nem sikerül 30-50ml-nél többet fejni, csak ritkán…viszont a lányom 120ml eszik meg, de ha megyünk valahova főleg ha olyan helyre nem tudom szoptatni, így szeretnék minél többet fejni

2022. dec. 9. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Majd lesz több, mondhatom hogy nekem a húsleves csodákat tett de ezzel nem nagyon vagy előrébb ugyis lefagyasztot gondolom nem minden nap mentek evésidőbe valahova akkor majd összegyűlik.
2022. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Egy idő után több időt fog bírni evés nélkül. Addig meg szervezz úgy programot. Nem biztos hogy bármi segít többet fejni. Nekem pl sok tejem volt mert hízott nem gyengén a fiam, de fejni egy idő után semmit nem tudtam. Mivel hatékonyan kiszívta ő.
2022. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva nem tudok fanàcsot adni, mert nekem sem ment több sosem, pedig a gyerekeimen kozárólagosan szoptattam és egyszerre 2 gyereket làttam el anyatejjel.


Egyszerűen a fejéssel nem indult meg a tejleadóm.

2022. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A mell nem ùgy működik, hogy pl. reggel lefejed az egèsz napi adagot. Eltakarva bàrhol szoptathatsz.

De ha mindenkèppen fejt tejet akasz vinni, akkor minden szoptatàs előtt és utàn fejj egy kicsit tartaléknak. Próbàlhatod ùgy, hogy a mellkas felől a hüvelykujjad vègighùzod a mellbimbó felè, mìg a többi ujjaddal alàtàmasztod a melled. Èn csak akkor fejtem, ha tejkövem volt, de ez a mòdszer vàlt be.

2022. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel vagy géppel fejsz? Gondolom az alap tanácsokat (melegítés, baba nézése közben, gépi fejés közben kézi fejés mozdulatai stb.) már próbáltad. De ha nem, akkor nézz utána, millió helyen megtalálod.
2022. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!