Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy pici rántott gombát...

Ha egy pici rántott gombát szeretnék enni az mennyi idő alatt ürül ki a tejből?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem "megy bele" a tejbe semmi, amit eszel. Miért baj szerinted, ha rántott gombát eszel? Az fehérje.
2022. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért menne bele, miért kellene kiürülnie? Egyáltalán mi a baj a rántott gombával?

Ha nem mérgező gombából csinálod nyugodtan megeheted!

2022. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
A gombára, mint sok minden másra is, érzékeny LEHET a baba. Eszel egy keveset, aztán ha nincs gond, legközelebb már lehet többet.
2022. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én mindent eszek ugyanúgy, a gyerek jól van.
2022. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Lehetőleg ne a tejben martogatva fogyaszd el így nem kerül bele és nem kell "kiurulnie"
2022. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom pontosan, de az èn gyerekem erre az egyetlen összetevőre, a gombàra volt èrzèkeny. 5 hònaposan egy tàl gombapöri utàn (termèszetesen èn ettem) több, mint egy òràn àt visìtott. Nem volt egyèbkènt sìròs baba, kb. egy kezemen meg tudom szàmolni hànyszor sìrt babakènt. Akkor kapta èlete első és utolsò làz- ès fàjdalomcsillapítójàt.

Szerintem egyèl pàr falatot, ha holnapig nincs semmi baja, akkor ehetsz többet is.

2022. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Hacsak nem mergesgombat eszel , nem kell kiurulnie.
2022. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak azért kérded, mert azt olvastad, hogy hájHAT a hasa, akkor semennyit ne várj.


Nálam mind a 2 gyereknek a gombától és a krumplitól fájt a hasa az alső hónapokban (mármimt ha én ettem).


En ha mégis ilyent ettem, akkor 1 étkezést tápsuerrel váltottam ki, különben ordítás lett volna.

(Amúgy 100%anyatejesek voltak, caak erre az esetre volt itthon tápszer)

2022. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Ne a mérges galocat rantsd ki és nem lesz gond.
2022. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Tök jó amúy, hogy semmi ismerettel pontozzatok itt le a jó válaszokat.

Igen, ma már az az elv, hogy szoptatás alatt mindent lehet enni. VISZONT a laktációs tanácsadók is felhívják a figyelmet arra, hogy van néhány olyan étel/összetevő, amire egyes babák érzékenyek lehetnek. A gomba például ide tartozik.

2022. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!