Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hajfestés? Mi van, ha 2...

Hajfestés? Mi van, ha 2 szoptatást 2szer tápszerrel váltok ki?

Figyelt kérdés
Azt a tejet pedig lefejem, kiöntöm? Muszáj lennem, a melírozást nem bírja tovább a hajam, és nem is jó, ráadásul a fodrászhoz sem jutok el. Mit gondoltok az ötletemről? Ti mit csináltatok? 3.5 hós
2010. okt. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hós, anyatejes. Én megetettem, elmentem a fodrászhoz, addig pedig a nagyapja vigyázott rá. Sírt egy kicsit, de azt a két és fél órát kibírta. Amúgy 3,5-4 óránként eszik.
2010. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság, hiszen a lefejt anyatejet miért ne kaphatná meg? Szobahőmérsékleten kibír az anyatej 6-7 órát is, semmi baja nem lesz. Kár lenne tápszert adni neki.
2010. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

?? Hát ezt én sem értem, de megpróbálom megfejteni. Szerintem attól tartasz, hogy melírozás után a tejedbe valahogy belemegy a festék, vagy valami káros anyag és megissza a babád, ezért fejnéd és öntenéd ki a tejet? Ha igen, akkor felesleges, mert nem megy át a tejbe a hajfesték. Még terhesség alatt is szabad hajat festeni, csak jól szellőző helyen kell tartózkodni.


Egyébként meg ha csak annyi, hogy a babát 2 etetés erejéig másra bíznád, akkor fejj le tejed, tegyétek be a hűtőbe és aki eteti, megmelegíti. Felesleges a tápszer.

2010. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs, igen, nem volt érthető a kérdés. szóval, igen, attól tartottam/tok, hogy átmegy a tejcibe.

Azért gondoltam, hogy lefejem, hogy azt ne kapja meg, addig kap tápszert. Attól baja lenne? mert nem volt túl jól szellőző a fürdőnk, örülök, hogy akadt 10 percem az egészre...

2010. okt. 2. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat törtem a fejem a fodrászommal ezen a kérdésen és utána néztünk: a festék nagy részben úgy jut be a szervezetbe, ha a fejbőrrel érintkezik. Mi úgy oldottuk meg, hogy a hajtőtől kb fél cm-re kezdte felkenni a festéket, így a fejbőrőn keresztűl nem jutott be a vegyszer. Kicsit macerásabb volt így, de legalább nyugott voltam e téren is. Azért mégis csak egy mesterséges vegyszer!!!
2010. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó válaszolóval értek egyet. Fő, hogy ne érjen a bőrödhöz...
2010. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én befesttettem szoptatás alatt, mert a vörös lenövés elég ronda volt, ezért visszacsináltam az eredeti színt.

Nem fejtem, nem hagytam ki szoptatást. Olyankor mentem, amikor más nem volt, hogy kevés legyen a vegyszerszag.

2010. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!