Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után tudtál szoptatni?

Császár után tudtál szoptatni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor indult el rendesen a tej?
2023. jan. 14. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Másnapra beindult.
2023. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Kórházban is volt már tejem csak a gyerek nem akart szopni.
2023. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szülés módjától függ. Sürgősségi császárom volt. 3. napra lövellt be a tej de az első nap 1szer tudtam csak mellre tenni a babám
2023. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a 4.napon indult be a tejem.
2023. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de borzasztó későn, a 11. napon indult csak be a tejem. Az első egy hét szinte kizárólag tápszer volt, cumisüvegből, de sokat tettem mellre a kicsit (amikor már képes voltam rá, ugyanis borzalmasan fájtak a mellbimbóim az első napokban), így hálistennek tökéletes technikával szopott és féléves koráig csak anyatejen élt.
2023. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, és nem is adtak neki a kórházban, pedig kicsi baba volt, sárga is volt. Borzasztó volt, 3 napig csak sírt, alig vártam, hogy hazamenjünk, utána nem is erőltetem, úgy kikészültem a kórházban.
2023. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2 császárom és egy sima szülésem volt. Mindhárom esetben aznap csak kevés tejem volt, de elég a baba pici gyomrának. Másnap estére lett annyi, hogy pár cseppet ki is tudtam fejni pluszban. Aztán beindult és nem győztem pakolni a fagyasztóba. Nem tűnt fel különbség a császár és a sima szülés utáni tejbeindulásban.
2023. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanúgy voltam, mint a 6-os. Nem tudtam szoptatni, nem volt tejem egyáltalán. Ennek ellenére tápszert bent nem kaptunk. 3 nap alatt 400 grammot fogyott a kislányom, és szó szerint megállás nélkül végig ordította a kórházi bent tartózkodást éjjel is és nappal is. A nővérek meg engem cseszegettek, hogy nyugtassam meg a gyerekem. Hiába mondtam, hogy de hát éhes, de nem megy a szoptatás. Mindegyik csak elhadarta, hogy így meg úgy csináljam, de azt csak hazaindulás előtt fél órával vették észre, hogy azért nem megy, mert konkrétan semmi nem jön belőle. Úgyhogy akkor kaptunk tápszerre receptet, de már csak otthon tudtam először azzal megetetni. Az utána lévő egy hétben még otthon többször próbálkoztam a szoptatással, de nem ment, továbbra sem indult be a tejtermelés. El is engedtem 1 hét után.
2023. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de kellett 10 nap hogy normális mennyiségű tejem legyen.Amúgy utána 2 évig szoptattam.
2023. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
#6-os vagyok. Engem is kikészítettek a csecsemősök. Undorító hangnemben, lekezelően, kioktatóan viselkedtek, piszkáltak, hogy miért sír állandóan a kisfiam. 2850 grammal született és 2500 grammal mentünk haza. :(
2023. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!