Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után tudtál szoptatni?

Császár után tudtál szoptatni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor indult el rendesen a tej?
2023. jan. 14. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen. Az aranyórán megkértem ott a hölgyet,hogy segítsen. Aztán később mutattak egy tök jó pozíciót. Feküdni, felülni babával, de baba nélkül is nagyon nehéz volt. Hátradőlve, ülve, szinte egyenes háttal,egyik lábam széken,másik az ágyon. Köztem és kisbabám között feltekerve a takaró. Nem volt egyszerű procedúra. De sikerült, a tejem is beindult. Nem kapott vizet,meg semmit. 6 hónapig ment is szépen. Mostmár elkezdtük a hozzátáplálást.
2023. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Ja a beindulás lemaradt. Sajnos nem tudom pontosan. 4 nap kb. Viszont a picinek először nagyon kevés is elég. Cseresznyényi gyomra van. És igény szerint szoptatok.
2023. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudtam, 4 nap kellett hogy beinduljon. Hétfőn született, csütörtökig ordított szegény az éhségtől, akkorra sikerült kikönyörögnöm a tápszert. Jóllakottan átaludta az egész éjszakát, én pedig megnyugodtam hogy végre nem sír és békésen alszik. Hajnalban arra keltem hogy bedurrant a cicim, annyi tejem lett hogy muszáj voltam 1-2 óránként fejni belőle mert azt hittem felrobbannak 😂 jelentkeztem hivatalos tejleadónak is, de mire végetértek a vizsgálatok már beállt a kereslet-kínálat, így nem volt annyi plussz hogy tudjak leadni (de a fagyasztónkban addigra nem volt más tejen kívül 😂)
2023. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Már 8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem. 2 évig szoptattam.


Apás szülés vége lett sürgősségi császár.

2023. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, másnapra indult be. 14 hónapja szoptatok
2023. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Első babám cumizavaros lett, így őt sajnos nem. A másodikat igen. Mindkét alkalommal másnap történt a tejbelövellés.
2023. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11 12 vagyok. Elárulnátok miért lettem lepontozva? Normális választ írtam.
2023. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudtam. 4. napra beindult
2023. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi probléma nem volt.
2023. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!