Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt alhasi fájdalm...

Szoptatás alatt alhasi fájdalmak viszont vérzés nincs. Járt így más is?

Figyelt kérdés
November végén megjött a menstruációm (1 évvel szülés után, de még mindig szoptatok, csak már ritkábban) viszont azóta nem. Nem is lenne ezzel gond, mert úgy tudom kell pár hónap amíg visszarendeződik a ciklus, viszont lassan 1 hete alhasi görcseim vannak, vérzés semmi. Járt még így valaki? Terhesség nem valoszínű.
2023. jan. 16. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanigy voltam...egy hete gorcsolt a hasam,es annyit ettem volna mint egy lo...erre ma megjott 9 honap utan...meg en is szoptatok...szoval lehet neked is ujra megjon...egyebkent novemberben milyen volt a menstruaciod?nekem egyenlore eppenhogy megvan.
2023. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyjából hasonlított a terhesség előttihez és kb 5 napot tartott. Viszont akkor nem volt túlzottan előjele, 1 nappal azelőtt volt pár enyhébb alhasi görcs, de annyi...

Decemberben elég sokat szoptattam. Sokkal tobbet mint azelőtt október, novemberben, mikor megjött először. Beteg volt a kislányom és csak az anyatejet fogadta el. Nem tudom, ez mennyire bolygatta meg a dolgot.

2023. jan. 16. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így jött meg először 4 hónapra szoptatás mellett. Most egy hét múlva kéne másodjára de már érzek fura jeleket, de még nem görcsölök. Kíváncsi leszek.
2023. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!