Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyi ideig tartott? S...

Kinek mennyi ideig tartott? Szoptatás alatt vérzés

Figyelt kérdés

1éve szoptatom a kisfiam,szülés után 6hétig volt a gyermekágyi,utána 1hét szünet és 7napig tartott az első menzesz ami fájt,erős is volt,de normális volt.


Most ismét elkezdtem a semmiből vérezni,egy napig csak barnáztam,majd 5napja olyan erős a vérzés hogy eláztatok mindent.

A nőgyógyász annyit mondott várjam meg a vasárnapot és csak utána menjek be.

Kinek mennyi ideig tartott? Milyen erős volt a vérzése?

Szerintetek menjek inkább kórházba ez miatt?



2022. máj. 20. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is 1 ev után jött meg először a menstruációm szülés után, amikor már kevesebbet szoptattam, de nem volt több mennyiségre, ugyanolyan erősségű is votl, és ugxanaddig tartott mint terhesség előtt.

Szerintem hallgass az orvosodra első körben, de ha szedulsz, vagy fizikálisan rosszul vagy, menj be a kórházba

2022. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Súlyosan anémiás vagyok,szülés után is 3napig infúzióba kaptam a vasat.

Szédülök sokszor,van mikor legyengülök,de 2gyerek mellett nehéz pihenni.

Szülés elött se volt ilyen a vérzésem,az első menzesznél se volt ennyire sok a vér.

Vasárnapig várok,ha nem enyhül akkor bemegyek.

Köszönöm a válaszodat.

2022. máj. 20. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Nekem most jött meg 1 hete először

8hónapja szültem, szoptatok. És plusz infó, hogy szoptatas melletti fogamzásgátlót is szedek.


1hete vérzek, elég rendesen.

Szülés elött max 4 nap volt, sokszor elég volt a tisztasági

Most 7.napnál járok, a super tampon 2 max 3 órát bír.


Fiam születése után is ugyan igy 8 honapra jött meg, es az első pár alkalommal brutális volt, majd szépen visszaállt

2022. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szoptatas alatt 5 hét gyermekágyi után 8 hónappal 1 napos volt majd 45 nappal később 3 napos aztán már terhes lettem..

7 hónappal a szülés után jött meg, szoptatás alatt.

3 napos volt

Beállt 24 naposra azóta 4 napos, pontos.

Szoptatást abbahagytam az első baba szoptatásától 3,5 évig szoptattam kihagyás nélkül.

2022. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!