Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedtek valamilyen nyugtató...

Szedtek valamilyen nyugtató hatású vitamint vagy gyógyszert szoptatás alatt amikor már nagyon fáradtak és feszültek vagytok?

Figyelt kérdés
Egy hete már, hogy alig alszik a babám éjjel. Kimerült vagyok és ideges. Magne b6-ot lehet? olvastam azt is hogy igen és azt is, hogy nem ajánlott.
2010. okt. 3. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az első 3 hónapban szedtem, különben bekattantam volna.
2010. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tapasztalat: szedhetsz barmit, az alvast nem helyettesiti, kerj meg valakit napkozben, hogy vigyazzon a kicsire, amig kialszod magad (szopira felkelsz, utanna vissza aludni), vagy kerd meg a parod, anyukad, anyosod, hogy segitsen be a haztartasba, igy tobb ido marad pihenni
2010. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magne-B6-ot szoptatás alatt nem ajánlják, rá is van írva.

De vegyél Sedatif PC homeopátiás tablettát, lefekvés előtt szopogass el 2-4 szemet. (Előtte és utána fél órával semmilyen illóolajos dolgot ne egyél, és nem használj! Fogkrémet sem.)

Használhatod hosszú ideig is, semmilyen káros hatása nincs. Én így éltem túl, és agykontrollal. :)

2010. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad mennyi idős a babád, mert az is fontos lehet. A legjobb megoldás az, ha tudsz pihenni napközben. Próbáld meg valakire rábízni két szopi/ evés között, ha van rá mód, és feküdj le. Az sem baj, ha nem alszol, de pihenni KELL. Egy jó fürdő, vagy egy hosszú tusolás is jót tehet. gyógyszert csak a legvégső esetben, és csak orvos tudtával és beleegyezésével!!! Ha feszült vagy, ő is az lesz, és sose lesz vége. Jó lenne tudni, mi az oka a sírásnak. Ha az okot megszünteted, akkor végre kialhatod magad. :-)

2010. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Citromfű tea.
2010. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sziasztok. 14-én lesz a babám 6 hós, a fogával kinlódik szegénykém.plussz az orra is gyakran eldugul, pedig nem beteg, ma is voltunk dokinál.

az éjjel kicsit többet aludtunk, csak 4-5 alkalommal kelt föl a drága. remélem ma még jobb lesz. a ínyére dentinoxot használunk ezen kívül homeopátiával is próbálkozok, viburcol kúpot szoktam adni neki. de ugyan úgy sír és nem alszik a kúppal sem.nurofen időnként segít.

tényleg jó lenne egy jó alvás de sehogy sem sikerül összehoznom. anyukámra biznám babát de ő dolgozik más meg nem nagyon jöhet szóba.

köszi a válaszokat

2010. okt. 4. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Kálium phosphoricumot szedek, elég jól hat.
2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!