Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ha lebetegszem...

Szoptatás alatt ha lebetegszem milyen gyogyszert szedhetek?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisfiam és még szoptatom!Fáj,ég mindenem pláne ha valami hozzám ér.Fejem szétszakad és még erőm sincs.Nem nagyon kívánom az ételt sem.Szoptatás is kellemetlen így!
2008. dec. 27. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Láz- és fájdalomcsillapítók közül a paracetamol tartalmúakat szedheted. A patikában ha megkérdezed, segítenek ebben.

Zita (8 hónapos kislány anyukáj)

2008. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Algopyrint is vehetsz be, mert a kicsik lázcsillapító kúpja amit születéskor írnak fel is ilyen hatóanyagú. Doki mondta. Paracetamol tartalmút is szedhetsz, de tartsd be az utasítást, ne szedj többet (májkárosító hatású).

De szerintem beszélj dokival vagy védőnővel a biztonság kedvéért.

2008. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ünnepek végett nem akarom a védőn.zavarni!Azért kértem innen segítséget!Amugy köszönöm szépen!
2008. dec. 27. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy mindent szedhetek, ami vény nélkül kapható. Azok nem olyan erősek. De a gyógyszerészek is tudnak ebben segíteni.
2008. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!