Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés óta már 2X menstruáltam...

Szülés óta már 2X menstruáltam, szoptatok, ez már rendszeresen így lesz?

Figyelt kérdés

nem csökkent a tej mennyisége, 2-3 óránként szopizik csak meglepődtem mert úgy hallodtam hogy ahogy elmarad a szopizás úgy jön meg a mensi. nálam meg fordítva?

4,5 hónapos a fiam.


2008. dec. 27. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más és más. Bár én mindenesetre elmennék dokihoz.
2008. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülés után megindulnak a tejtermelő hormonok, azért nincs menstruáció. Aztán a hormon fokozatosan abbahagyja a termelődést, de attól még tudsz szoptatni, csak a kereslet-kínálat elv alapján (nem kell fejegetni a felesleget). Az én babám 7 hónapos volt, amikor megjött, de hallottam már többet vagy kevesebbet is.
2008. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, csak anyatejes volt a fiam 6 hónapig, majd 1 éves korában hagyta abba. Ehhez képest eleinte megjött kétszer az elején, majd kimaradt 8-9 hónapra. Mikor abbahagyta a szopit teljesen, akkor jött meg legközelebb.

Magyarázatot nem találok rá, de így is lehet.

A barátnőm szintén csak szoptatott , neki is megjött szülés utáni 2.hónapban és onnantól rendszeresen.

2008. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is szeretnék még sokáig szoptatni....
2008. dec. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!