Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel kenhetem a lábam szoptat...

Mivel kenhetem a lábam szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Pár hete egy hirtelen utánlépéssel megrántottam a lábamat, bedagadt a térdem. Fájt, de pár nap alatt rendbejött. Pár napja megint bedagadt jócskán, de még mintha kissé a vádlim is vastagabb lenne mint a másik lábamon. Nem feltétlenül fáj, de elég kellemetlen tud lenni. Reggelre sem igazán megy le, éjjel amikor kelek a kicsihez is érzem, hogy nem az igazi.. Mivel kenhetem szoptatás alatt, vagy mit tudok vele csinálni? Azon kívül hogy pihentetem, amennyit engedi a kicsi.. (7hó)
2023. febr. 11. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellene nézetni

Az én “rándulásom” egy porcsérülés volt.

Kenegetni felesleges lett volna.. 2-3 évre rá jutottunk el a műtétig.

2023. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán lehet valami meniszkuszsérülés, amihez minimum gyógytorna kell, de valószínűleg inkább műtét. Orvos.
2023. febr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csodásan hangzik 😔 köszönöm, akkor igyekszem eljutni dokihoz
2023. febr. 11. 07:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ilyen volt a szalagsérülés csak a bokámban. Sajna 1 hónap gipsz volt.


Lehet ez sok minden, röntgenen majd megmondják.

(Nekem azóta is gyenge a bokám és többször kiment, műteni kellett, de az is régebben volt már és megint elkezdett ki-ki menni a bokám ha nem figyelek oda.)

2023. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!