Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor újra terhes lettél...

Amikor újra terhes lettél leválasztotta magát a babát? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 20:42
 1/5 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nem. Csak amikor már 4 éves volt, a kicsi meg 2, akkor a nagyot, de azért addigra már rég elegem volt.
2023. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem magát választotta le, én vettem el tőle ~félidős terhesen. Mert addigra nekem már nagyon kellemetlen volt, plusz a tejem is elapadt, így egyébként is csak csámcsogott rajta. Pedig eredetileg én is tandem szerettem volna szoptatni, bár így utólag belegondolva örülök neki, hogy így alakult.
2023. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4. hónap elején nagyrészt elapadt a tejem, pár hétig még próbálkozott, de egyre kevésbé és egyre kevesebbszer, végül már este sem kérte. Pont egy változásokkal teli időszak volt neki, ezért nem akartam én leválasztani.
2023. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első tünete volt a terhességnek, hogy már nem kellett neki a tejem, 6 hetes terhesen már tápszert kapott. Nem küzdöttem ellene, mert veszélyeztetett terhes voltam.
2023. febr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem


Veszélyeztetett terhesként sem tiltották le.


Végül tandem szoptattm 1 évet.

2023. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!