Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lett mar valaki terhes ciklus...

Lett mar valaki terhes ciklus nelkul megszakitassal, aktivan szoptatva, 30 felett?

Figyelt kérdés

Onmagaban egyik sem zarja ki, tudom, de azert egyutt annyira nem tartom valoszinunek. Arra lennek kivancsi, hogy veletek tortent-e mar meg, vagx ismertek-e valakit, akivel igen, es mind a harom feltetel teljesult:

- megszakitas mellett

- aktivan szoptatva tobb honapos gyereket (tehat nem az elso 6 hetben, amikor meg ki sem derulne, hogy megjott volna-e magatol)

- a no es a ferfi 30 eves kora folott


Az ,,ezt nem ertem, miert nem lehet rendesen vedekezni, vagy ha akar valaki, akkor miert kell kihuzni”, meg ,,sose ertettem, hogy lehet igy elvezni” valaszokat masik kerdeshez irjatok, lehetoleg olyanhoz, aminel relevans. Most itt konkret tapasztalat erdekel. Enugy gondolom, hogy az eselye kb. nullahoz kozelit. Az elozo gyerekunk semjott ossze addig, ameddig szoptattam.



2020. okt. 31. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha normálisan sikerül a megszakítás ott se túl nagy az esély. Főleg ha amúgy peteeres környéken nem csinálják épp. De esély mindig van. Valamennyi.
2020. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én 30, férjem 41, 4 hónapos kizárólag anyatejes 3. baba. Szerettünk volna még egyet, az első 2 is egy év különbséggel született, szeretjük a kis korkülönbséget, szóval úgy voltunk vele, jöhet, ha nagyon akar. Jött. 😊
2020. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A szoptatás nem fogamzásgátló, mivel a menstruációt megelőzi a peteérés nem tudhatod, hogy van -e, a korotok nem számít. Miért nem íratsz fel fogamzásgátlót, szoptatás mellett is van, ami szedhető.
2020. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2, koszi, es ti egyaltalan nem vedekeztetek, vagy megszakitassal?
2020. okt. 31. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hogy megszakítás mellett...

35voltam, mikor a 4.gyermekem megfogant. Inekciós fogamzásgátló mellett, amit a nőgyógyász adott be. (Elötte 5 évvel szültem, már több gyereket nem szerettünk volna)

Azt mikor a 4.em 1éves lett, nem jött meg. Aktívan szoptattam, emiatt a ciklusom nem volt napra pontos, de 1hét csúszással max mindig megjött a 3.hónaptól.

A nőgyógyász szoptatás melletti fogamzásgátlót adott, azt szedtem a 6.héttől.

Mégis összejött az 5.gyerekem. nála a szülésnél elköttettem magam, mert már a 3.is meglepi volt (ott megszakításoztunk), nem hogy az 5.


Félreértés ne essék, nem bántam meg, mindegyikőjüket nagyon szeretjük, ha újrakezdhetném sem csinálnank máshogy.


A nőgyógyászom mindenesetre lecseréltem.

2020. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 akkor te hiper termékeny vagy. Nem semmi ❤️
2020. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!