Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek éjjel óránként kel fel...

Akinek éjjel óránként kel fel cicizni a babája ti hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja ez megy nálunk.

Lassan fél éves a kislányom 100%- ban anyatejes , viszont én már egyre fáradtabb vagyok .

Nappal csak a friss levegőn alszik , szóval az ki zárva hogy akkor pihnjek mind ő.

Van valaki akinek ennyit cicizik a kincse?


2023. febr. 24. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Szoktad merni,hogy mennyit eszik? Nem lehet,hogy nem eleg neki? Vannak ilyen babak,akik alapbol,ha sokat esznek is szeretnek sokat cicizni. Az en babam ,7honapos nem cicis,de amikor cicizett akkorsem kelt orankent,hanem 3orankent,en mertem mennyit szopik,3hetig volt anyAtejes,mert beteg lettem,gyogyszereket szedtem saajnos elkellett vennem tole :( ,de akkor 150-170kozott szivott,ezert gondolom azt,hogy lehet nem eleg neki,vagy az is lehet,hogy csak “nyugtato” neki a cici :)
2023. febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 16 hónapos, 8 hónapos korától kel óránként éjjel.

Nem szoptatom 10hónapos kora óta.

Nappal 2x 20percet alszik, ezalatt mégcsak elaludni sem tudnék.


Én zombi módban túlélek. Illetve hozzászokik a szervezet egy idő után.

2023. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk is féléves kora körül csinálta ezt, én "leszoktattam". Tehát természetesen felkeltem hozzá, oda tettem magunk mellé, de cicit nem kapott. Volt pár alkalom rövid sírás, mire elaludt, de utána nem kelt már csak 3-4 óránként.


Rossz volt hallgatni, hogy sír, de azt gondolom, mindkettőnknek rosszat tettek az óránkénti ébredések.

2023. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én hiába keltettem fel, csináltam bármit, éjjel nappal ezt csinálta, hogy csak piciket ivott, de azt nagyon gyakran. Fél éves kora körül hagyta abba, az segített valamit, hogy akkor raktam külön ágyba éjszakára is. De amúgy így utólag visszagondolva olyan szörnyű volt, hogy nem is tudom, hogy bírtam ki. Próbáltam neki cumisüvegből is adni, de sajnos úgyis ugyanezt csinálta.
2023. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A tejemmel nincs gond szépen gyarapszik a súlya van elég kakis pisis pelus.

Nálunk kb 1 hónapos koráig alidt kiságyban azóta melletünk alszik .

Igen én is kezdek át menni zombi üzemmódba🤣

Csak az a baj ha nem kap cicit akkor fent marad addig már én is próbáltam ezt hogy nem kap akkor cicit , de nem jött össze :D

2023. febr. 24. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos, jó éjszakákon már csak 1-2x kel, de előfordul ritkán, amikor még mindig óránként. Magunk közé vettem, így néha észre sem veszem, ha cicizik, vagy tudok közben pihenni. Nálunk sem működik, hogy nem kap cicit, mert akkor nem hagyja abba az ordítást. Szerencsére azonnal vissza is alszik, ha cici kerül a szájába, nálunk nem hiszem, hogy evés vagy ivás miatt csinálja. Ez van, túl kell élni sajnos, mondják, hogy szoktassam le, de máshol azt hallom, hogy ez egyáltalán nem garancia a jobb alvásra, és nálatok ez még korai is lenne.
2023. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen lassan csak jobb lesz addig túl élem valahogy☺️
2023. febr. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!