Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babàm 4 hónapos.6500 gramm...

Babàm 4 hónapos.6500 gramm (4kg-val született amúgy) Pár napja nagyon sokat szopizik éjjel. Szerintem kb óránként esetleg 1,5 szerintem vagy 8x tuti etetem Nem értem Napközben is sűrűn igény szerint Mi lehet a baj? A tej nem elég? Vagy túl éhes?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mennyit eszik?


Nem szoktam mérni én sem, de amikor valami nagy változás van,akkor igen.

Belealszik?


Előtte mennyi időközönként evett?


Sztem növekedésugrás lesz, szaporítja a tejedet, hogy akkor is elég legyen

2018. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen ütemben hízott eddig?
2018. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás , 6 es 16 hetes korban van.
2018. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3700el jöttünk haza. Első hónapban 1kg majd kb 3x 600 grammokat /hónap

Eddig is szopizott esténként kb 3x a 11 óra leforgása alatt

Nem mérem mert nincs baba mérlegen

Azt hittem csak 3 hónapos növekedési ugràs van? Amúgy nekem is ez volt az egyik tippem.

Nagyon fárasztó így az éjszaka. De nem ez a fő gond hanem ,hogy attól félek ,hogy éhes.

Még hát neki sem pihentető

A nappali evés igény szerint a szokásos.

Nem tudom mit javasoltok?

2018. szept. 12. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Van cumija vagy szopja az ujját?

Mert ha nem, akkor egész egyszerűen téged használ annak. Éjjel amikor megébred, veled alszik vissza. Én így jártam a kisebb gyerekkel, se rongyi, se cumi, csak az eredeti felel meg neki.

2018. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs cumija és az ujját sem igazán szopja. Egyszer kétszer csinálta igaz talán 2 percig.

Lehet igazad van... Mit lehet tenni?

2018. szept. 12. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, most nem szopna még a majdnem két éves gyerekem. Próbálhatsz neki cumit, rongyit adni, bár nem fűznék sok reményt hozzá. A nagyobbik gyerekem szopta az ujját miközben egy macit gyűrögetett, így vele csak 3-6 alkalommal kellett kelnem éjjel, párszor visszaaludt macival is. Nekem is mindkettő ilyen idős korban kezdte. A súlyát azért nézzétek meg, ha az ok, akkor csak egyszerűen anya kell neki a megnyugvás és alvás miatt.
2018. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hónapos és ugyanez... Mindig sokszor ébredt és csak cicivel aludt vissza. Mai napig minimum 4x felkel enni éjjel és ezek a szebb estéink. Én azt mondom ne aggódj ezen kinek mi az igénye mivel nagy babáról beszélünk neki nyilván többször kell enni hogy fenntartsa magát :) tudom hogy baromi fárasztó de megszokod idővel és így is össze tudod magad kaparni reggel. Egyél - igyál sokat és örülj hogy jól eszik a babád. Az aggasztóbb lenne ha nem enne :)
2018. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!