Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért alszik el rögtön?

Miért alszik el rögtön?

Figyelt kérdés
10 perc szopi után képes csak aludni és mosolyogni a drágám . Vagy 2 perce eszik és elkezd sírni majd próbálok büfiztetni de semmi , cicire teszem épp hogy be veszi és alszik. Nem értem . De van hogy sokkal többet eszik . 35-40 percet is lehet eszik következőleg. Vagy utánna köv. etetésnél. De 2-3 órát mindig alszik 2 etetés közt akkor is. Hogy működhet ez? És mi baja mikor már így sír? Talán a tápszert akarja olyankor inkább ? Sajnos adnom kellet neki tápszert és néha meg mindig kap de igyekszem minél kevesebbet. Ha elég a tejem 🙏🏻 Nem én akartam pótolni neki tápszerrel de mondtak hogy adnom kell sajnos. Külföldön élünk ezt máshogy vannak a dolgok gondolom. Sárgaság miatt kellet pótolni a tejem tápszerrel . És mondtak is még ilyen éhes babát sosem láttak . Mostmár 4 hetesek vagyunk és a sárgaság is elmúlt .
2023. febr. 24. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Az en babamat szuletese utan,kb masfel oraval behozta a szuleszno,hogy szoptassam meg,mert ehes :D Szopott is,rendesen. :) Ha javasoltak,hogy potold sajnos potolni kell.Hiaba nem szeretned,ha szukseges meg kell tenni. Mennyit tud szivni a melledbol? Mindig merni kell,hogy eleget tu-e szivni. Jo alvo mai napig az enyem is. Cicire tettem,bealudt 5perc utan,birizgaltam a kis nozijat,felebredt erre evett tovabb. O volt,hogy 4orat is aludt 2 eves kozott,a doktorno javasolta,hogy ebresszem 3orankent,mert igy nem lesz nagy sulygyarapodasa. 😅
2023. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!