Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után is szedem a...

Szülés után is szedem a Gravida vitamint. Kell-e mellé külön még Neo Ferro Folgammát is szedni, vagy elég az a folsav, ami a Gravidában van?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedem, nem hiszem, hogy kellene még valamit mellé szedni! Sőt, én csak minden másnap szedem, ha nem felejtem el bevenni.........

2008. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ezt meg kellene kérdezned a nőgyógyásztól, ő biztosan tudni fogja kell.-e szedned mellé.

Nekem kellett annak idején szednem Elevit mellet Neo Ferro Folgammát, mert nagyon kevés volt a vasam, de ez ugyis vérkép alapján derül ki! De ha szeded, szerintem azzal sem ártasz, de én szerintem kérdezd meg! Kellemes ünnepeket, egy 2 gyerekes mami :)))

2008. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szedem, mert nagyon hullott a hajam, az állítólag valami nyomelem hiány. Elkezdtem újra szedni, és már nem hullik. Amúgy is rá van írva, hogy szoptatás alatt is jó szedni. Mivel én nem tudok valami kiegyensúlyozott étrendet enni, szerintem amúgy sem árt a vitamin a babának.

Egyébként nem hiszem, hogy a szoptató anyáknak a folsavval lenne gondjuk, inkább vashiány szokott előfordulni. Gyógyszerész nekem azt mondta, hogy ne szedjek mindenféle hülyeséget, egyek inkább sok céklát. Abban van a legtöbb vas, az a legjobb a vérképre.

2008. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, rosszul írtam. Terhesvitamint szedek, de nem is az volt a kérdés. Egyebet szerintem ne szedj, egyél céklát.
2008. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2008. dec. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!