Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szedjem be a Neo-Ferro-F...

Mikor szedjem be a Neo-Ferro-Folgammát?

Figyelt kérdés
2x1-et kell szednem. Azt írja, hogy éhgyomorra kell bevenni. Reggel oké, de este? Akkor vacsora után nem nevezném magam éhgyomrinak!
2010. nov. 12. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vacsora előtt... ok..os...
2010. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tejet, tejterméket, tojást, teljes kiőrlésű pékárut, kávét tartalmaz a vacsora, akkor előtte legalább egy órával, vagy utána legalább két órával. Plusz macera, ha magnéziumot szedsz, akkor ott is el kell telni 1-2 órának a bevételek között.
2010. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
szia! Én mindig reggel veszem be, akkor nem felejtem el. :) 29 hetes
2010. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, sok minden miatt kérdeztem. Szedem magnéziumot is, és ráadásul a NFF után 1/2-1 órával még egy homeós bogyót is be kell vennem, ami segíti a felszívódását.

Ez így ár túl sok. De sajnos muszáj! :(

"Kedves" első válaszoló! Köszönöm a megjegyzésed, de számomra teljesen haszontalan volt!

2010. nov. 13. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

én is éhgyomorra vettem be reggel este pedig 5-6 körül mert ugye az ebéd volt az utolsó kaja addig és az le is ment.szóval 5-6 körül már semmi nem volt a gyomromba!

Mondjuk nekem semmit nem ért ez a vas és a barátnőmnek sem.Mostanában mindenkinek ezt írják pedig vannak százszor jobb vas tabletták. Én most a Maltofer rágótablettát szedem és sokkal jobb.Lehet neked jó lesz a neo ferro,de idáig aki az én környezetbe szedte senkinek nem szívódott fel.

2010. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A felszívódás miatt kell szednem a homeóst utána. Állítólag így a kettő együtt nagyon jó.
2010. nov. 13. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3x1-et szedek minden nap. A reggelit pl. mindig reggeli után 2 órával veszem be, mert tejet szoktam inni reggelire. A délit vagy előtte, vagy utána (vagy elfelejtem), az estit meg szintén valamikor kaja után, mert sokszor iszom tejet a vacsimhoz is.
2010. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!