Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporìto fejès. Szopi...

Tejszaporìto fejès. Szopi után kell mindig ?7-7,5-5,3-3,1-1, percig?

Figyelt kérdés
2honapos a babám néha 4-5 órát is alszik egyszerre ilyenkor kezdjem el a fejèst vagy várjam meg mire felébred? Amikor elkezd feszülni a mellem nyugodtan fejjel le az egészet vagy csak ezeket a perceket tartsam be?

2023. márc. 27. 11:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

2 hónaposnak nem kell szaporítani, ha alapvetően nem kevés. Elég annyit leszívni, hogy ne feszüljön.

Ha szaporítasz, sosem áll be a kereslet-kínálat, mindig túltermelsz

2023. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel nagyon elszúrtam az elején. Ilyenkor fejtem, és mire felébredt, éhen akart halni, de addigra már nem volt elég a tej, sírt, odaadtam neki, amit fejtem, össze vissza kapkodtam, nagyon rossz volt. A következővel úgy csinálnám, hogy csak szopizás után, ha már biztosan nem fog többet kérni. Így is extra alkalom az a fejés, így is szaporítani fog.
2023. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, ha nem kevés a jelenlegi, akkor én is hagynám. Ha nagyon feszül, akkor egy minimálisat, de a legjobb szaporítás a gyakori szopiztatás.
2023. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszik, te meg nagyon feszítve érzed magad, akkor annyit fejjél ki, hogy megkönnyebbülj! Mehet a fagyasztóba.
2023. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően ne is gondolj arra, hogy fejsz.

Be fog állni a kereslet-kínálat,csak hagyd békén a melleid.

2 évig szoptattam fejés nélkül.

2023. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a szaporításra mert ha fejek le mert feszül akkor délután már nem annyira feszes és néha sír már rajta pedig van tejem. Gondoltam ha több lenne akkor délután is jó lenne neki . Persze amit lefejek és nem fogy el megy a fagyasztóba. Estére mindig többet kíván lefekvés előtt akkor szoktam a lefejtből pótolni neki. Mivel utána jól alszik akkor is kell egyszer fejnem. Hajnalba 3korul ébred enni kb 10-10 perc cicinkènt utána megint alszik 3-4 órát megint cici ugyan úgy 10-10 perc aztán alszik megint kb 10 órakor ébred fel. Itt jön a probléma mivel akkor még jó neki de aztán már nem alszik csak 30-45 perceket. Kicsit tornaztatom következő ébredésnèl fürdés persze cici is van mindig de este felé már csak rángatja én tudom fejni kézzel spriccel belőle úgyhogy azt gondolom nem kevés a tejem. Este 8-9 körül szokott kapni cumisüvegből is cici mellé és utána van egy nagy alvás. Bocsi hogy hosszú lett de ebben tudna valaki segíteni?
2023. márc. 27. 18:29
 7/33 anonim ***** válasza:

El se kellett volna kezdened fejni,nekem az a véleményem. Csak belezavarodsz,a babának meg nem marad tej.

Délután ha többet kíván,majd csinál magának. De ha lefejed mindig azt a többletet,sose fogja a baba kiszopni.

2023. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nyűgösebb már délutánra, nem a tej kevés. Nem kell, hogy feszüljön, a tök puha mellből is jön.


Nekem koraszülött a babám, PIC-en volt, fejtem neki. Pár naposan már néha szoptathattam is. És volt olyan, hogy pont befejeztem a fejést, mikor szóltak, hogy hamarabb ébredt és menjek szoptatni. Még a szokásosnál is többet szopott a teljesen puha és - én azt hittem - üres mellemből.

2023. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De muszáj vagyok fejni hisz majd szét robban délelőttönként. Nem értem miért van ez amikor nem fejtem akkor nagyon fájt és kezdett görcsös lenni . Masszázs kellett és fejès el is múlt. A délutáni esti etetés nem értem miért ilyen.
2023. márc. 27. 20:36
 10/33 A kérdező kommentje:
Nekem olyankor húzza és nagyon sír -ordìt - a cicin. Ha már nagyon nem bírok vele akkor cumisüvegből kap pl ma is most evett meg üvegből 150-et.
2023. márc. 27. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!