Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért szoptatja egyes anyuka...

Miért szoptatja egyes anyuka még a 3 éves kor feletti gyerekét is? Meddig normális?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 18:14
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm (43 éves anyuka), még mindig szoptatja a 3 éves fiát, aki jövő hónapban megy óvodába,

A gyerek még nem teljesen szobatiszta. Azt vettem észre, hogy nem is mindig a gyerek kezdeményezi a szopizást,van, hogy az anyuka mondja neki. Nem is akarja még leszoktatni róla.ennek mi az oka, és ez meddig normális?

2023. márc. 31. 18:16
 2/53 A kérdező kommentje:

Csakis normális választ írjatok,

A kötözködők, gúnyolódók, beszologatok kíméljenek! Köszönöm!

Csak szeretném megérteni, és érdekel a véleményetek. Elsősorban anyukák, vagy szakemberek véleménye érdekel,

De persze mindenki véleményét meghallgatom!

2023. márc. 31. 18:20
 3/53 anonim ***** válasza:
16%
jé, van, ahol el lehet kezdeni év közben az ovit, ráadásul nem szobatisztán???
2023. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Lehet hogy bölcsi, és rosszul tudom, bár úgy rémlik mintha ovit mondott volna.de nem ez a kérdés lényege.

Hanem, hogy szerintetek meddig normális szoptatni a gyereket,

És ha az anyuka erőlteti jobban a szopizást, nem is gyerek, az miért van, és ez okozhat valami rosszat a gyerek fejlődésében?

2023. márc. 31. 18:29
 5/53 anonim ***** válasza:
13%
De, ez a kérdés lényege. Mert utálom, ha át akarnak verni.
2023. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
Olyan simán előfordulhat, hogy év közben kezdi a gyerek az óvodát. Nem mindenhol vaskalaposak, a szülőnek meg munkába kell állnia, mert véget ért a gyes.
2023. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
5- ös válaszoló, a kedvedért megkérdezem, holnap, hogy mikor kezdi az ovit, hogy megnyugodj!
2023. márc. 31. 18:42
 8/53 A kérdező kommentje:

Az anyuka májusban áll munkába. Még mutatta is, hogy melyik oviba megy a gyerek.

De a kérdés tényleg nem ez volt.

2023. márc. 31. 18:43
 9/53 anonim ***** válasza:
38%

Enyém 4 éves múlt, szeptembertől ovis, szobatiszta, gyönyörűen beszél, megeszik mindent stb.

Alvás előtt még cicizik és éjjel is ha felkel. Azt mondja nagyon szereti, finom és megnyugtatja, nem olyan nagy még, hogy leszokjon. Engem meg nem zavar, szeretem azt a pár percet, az elejétől kezdve is szerettem. Amig nem volt gyerekem én is elcsodalkoztam ezen, most meg a világ legtermeszetesebb dolganak érzem.

2023. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó vagyok, nem 4 hanem 3 múlt decemberben.
2023. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!