Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 éves és még szoptatja?...

8 éves és még szoptatja? Normális dolog szerintetek? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74


egy másik kérdéshez linkeltem be, de gondolta kiírom kérdésnek is, mert érdekelnek a vélemények.

Szerintem ez már nem egészséges inkább beteges...


2012. márc. 9. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Én is szoptattam, imádtam is nagyon, de azért ez már túlzás szerintem.
2012. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális dolog szerintem, bár ugyanennyire nem normális az sem amikor egy pici (akár újszülött) csecsemőt nem szoptat az édesanyja.
2012. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na ne!!!Ez tuti nem normális!De szép lesz,ha 18 évesen is még az anyja mellén lóg...Egyetértek:beteges!!
2012. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves második: csak részben van igazad "bár ugyanennyire nem normális az sem amikor egy pici (akár újszülött) csecsemőt nem szoptat az édesanyja."

Ez ugyanis CSAK akkor tekinthetö NEM NORMÁLISNAK, ha az anya nem AKARJA szoptatni a csecsemöt. MErt van olyan is, aki nem TUDJA, hiába akarná.

2012. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem,egyáltalán nem normális dolog.Esetleg olyan földrajzi körülmények közt,ahol nincs kaja,ivóvíz stb ,ott érthető.csak azért irom,mert sokan itt a természeti népekkel zsoktak jönni,hogy miylen jó nekik ,hogy ennyi ideig szoptatják a gyereket.Hát kiváncsi lennék,hányna cserélnének helyet a hőn imádott természeti népeikkel.
2012. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még a természeti népek sem szoptatnak eddig...
2012. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én voltam a másik kérdés kiírója: még mindig lesokkol a videód.

Itt szimplán az anyukával van a baj. Megértem, amikor a mondjuk 3 éves szopizónál mondják, hogy nagy "rajongó", de egy ekkora gyereknél már inkább arra gondolok, hogy az anya fejében van a baj... Nagy kár, hogy nem németül van, mert így csak foszlányokat értettem az angol szövegből.

2012. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja,arra én is kiváncsi lennék,hogy mit hadovál közben a nő..
2012. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyanokat beszél,hogy a gyereknek nem kell mindig a szopás,csak igénye van rá,hogy tudja van lehetősége szopni.még mindig elérhető számára a legfontosabb és legkényelmesebb dolog..Az geyik legjobb dolog,amit adhat a gyerekének

a másik kislány aki 5 éves koráig volt szoptatva: a legjobb dolog a világon,jobb mint a mangó (:D)

Reggel,mikor a gyerekek még nincsenek felöltözve beszélnek a melléhez,megérintik és megnyugszanak (vagy valami ilyesmi) A gyerekek rajzai érdekesek,gyakran ábrázolják a szoptatást,hosszú mellbimbókkal,miközben a nőnek nincsenek hosszú bimbói .Mindent imádnak ami a melléhez kapcsolódik.Itt még van valami,de ez számomra annyira gusztustalan,hogy nem voltam hajlandó visszatekerni és mégegyzser meghallgatni,hogy megértsem

Annyira szeretik a gyerekek,hogy el is nevezték őket.

Anyuka: nem fogom őket örökké szoptatni,nem fogják cisnálni amikor gimibe mennek,vagy megházasodnak,ez nem törétnhet meg.Egy ajándék,hogy ezht megadhatja a gyerekeinek még mindig


Amatőr fordítás természetesen,voltak részek amiket nem értettem .De körvanalaiban erről volt szó.

2012. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A szoptatás tényleg csodálatos dolog, de amit ez a nő meg a gyerekek művelnek, egyszerűen undorító.

És akkor itt mindenki le van hurrogva, ha a 3 évest szoptatónak azt javasolják, ideje elválasztani a gyereket..á.

2012. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!