Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Napi egy Max. két adag anyatej...

Napi egy Max. két adag anyatej miatt érdemes szoptatni? 1 hónapos a baba, és nagyon kevés a tejem. Beba expertpro Ha sensiduo tápszert kap nagyrészt.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Neked kell eldöntened, hogy nektek, hogyan jó.

Én is vegyesen táplálom, megtartanám persze. Akár reggel és este. Altatáshoz, nyugtatáshoz is nagyon jó.

2023. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem érdemes. Nekem is kevés tejem volt sajnos, de emlékszem, még akkor is fejtem, amikor már csak pár csepp jött. Na, akkor mondtam, itt befejezem.
2023. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudod fejni egy két alkalom alatt, akkor igen, ha napi hatszori fejésre jön le egy adag, akkor tuti nem szórakoznék ezzel. Ha van rá időd és energiád, akkor igen, ha úgy érzed, hogy így is elpusztulsz, olyan fáradt vagy, akkor nem.
2023. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes. Nekem is nagyon kevés tejem volt, 2 hónapos koráig tudott szopizni nagyon nagyon keveset. De gondoltam, jobb mint a semmi :)
2023. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ,hogy mi a cél.Ha nem akarsz, akkor nem muszáj szoptatni.Valószínűleg amúgy azért kevés a tejed,mert tápszereztek.A kereslet kínálat nem tudott jól beállni.Ha szeretnél szoptatni, akkor szoptatási tanácsadó segítségével,lehet szaporítani a tej mennyiségén,(ritka eset mikor nem),ha nem fontos nektek ez, akkor semmi gond nincs a tápszerezéssel sem.
2023. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi most álltunk át tápszerre kb. 2 hete. Éjjel, ha felébredt, akkor még szoptattam egy pár napig, aztán egy idő után már nem lakott jól vele, így abbahagytam. 3 hónapos.
2023. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges valamilyen extra erőfeszítés neked a szoptatáshoz? Mert ha gyakorlatilag "ingyen" van, tehát csak leülsz és mellre teszed a babát, akkor miért ne folytatnád? Persze ha úgy jön össze ez az egy-két adag tej, hogy folyamatosan fejni, szaporítani próbálsz, esetleg fáj a melled a szoptatás miatt, vagy valamiért zavaró neked a tudat hogy a baba a melledet szívja, akkor nem érdemes erőltetni szerintem sem.
2023. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Az én lányom már 14 hónapos, de tejfehérje érzékenység miatt voltunk gasztroenterológusnál és azt mondta, hogy bizonyítottan számít már napi 50 ml anyatej is, úgyhogy én biztos nem hagynám abba, ha ennyit megkap legalább.
2023. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!