Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olcsó és jó elekrtromos...

Olcsó és jó elekrtromos mellszívók?

Figyelt kérdés
Láttam már 10-15 ezer forintért is elektromos mellszívót. Meghallgatok bármit! :)

2023. ápr. 4. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bebumi elektromos mellszívó.

Most is lehet kapni emagon.

Én 3 éve vettem. Az egy fejes 12000 ft, a kétfejes 20000 ft. Vicc az ára. Szuperül működik, több funkció és fokozat van rajta

2023. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van. Első baba, és nem is tervezünk többet, így gondoltam legyen azért valami, de ugye az sem biztos, hogy kell, és csak egy gyereknél fogom használni, sokat nem szívesen öltem volna bele. A használt viszont ebből nálam szóba sem jöhetett.

Nos kellett, és én teljesen elégedett vagyok vele. A kézi pumpa részével én kb. semmire sem mentem - viszont olyan szempontból jó, hogy van, mivel így egyes szilikon alkatrészekből van csere.

2023. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cangaroo gentle touch mellszívót vettünk. Háát olcsóbb volt, mint egy Philips avent.

De a műanyag tégely(gyűjtő edény) menete ahova ugye a tej folyt az kb 3 hónap után elnyíródott-amit lefejtem szivárgott ki és csöpögött össze-vissza. Az aksi hamar merült.

Ha szükség megoldásként gondolod olcsót venni vedd meg. De azzal számolj, ha több babát szeretnél még és fejni szeretnél többet szerintem nem egy gyerek alatt lestrapálódnak ezek az olcsóbbak.

2023. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😚
2023. ápr. 4. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem volt.

9 gyors, 9 lassú program.

2023. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bebumit használom egy hónapja, nekem maximálisan bevált
2023. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A wishről rendeltem 5 ezerért 3 éve. Tökéletesen működött nekem is és most sógornőmnek is.

A kézi egyébként nekem hatékonyabb volt, de a kórházas Avent es az én gagyim között nem volt különbség

2023. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beurer van nekem, egy évig fejtem vele napi 2x. Viszonylag az olcsóbbak között volt, mikor néztem, bár én használtan kaptam a tesómtól.
2023. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!