Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha azért hagytad abba a...

Ha azért hagytad abba a szoptatást, mert a babád már egy kortyot se tudott kiszívni, akkor meddig lehet még egy-egy csepp a melledbe?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja hogy nem szoptatom a lányom,de még most is ha megnyomom a mellem(mintha fejném magam)akkor 1 csepp még ki jön.Normális ez?Nem kérek olyan válaszokat,hogy nem kell nyomkodni,csak normális válaszokat kérnék.

Előre is köszönöm!


2010. okt. 8. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, nekem is így volt. Nem is emlékszem, mikor nem jött már belőle semmi, de biztos, hogy jó pár hónappal később is szivárgott még valami, ha megnyomtam.

Szerintem ez normális.

Nekem is néha zuhanyzáskor csak úgy eszembe jutott, hogy megnézzem, jön-e még valami. Egyszer csak már nem jött. :)

Ha nem fáj, nem érzékeny, nem magától folyik, akkor nem aggódj.

2010. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmi.Csak ahogy te is írtad úgy néha eszembe jut és megnézem.De most így megnyugodtam,hogy másnál is volt így,és hogy ez normális.Köszönöm a gyors választ.
2010. okt. 8. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hónapig tudtam csak szoptatni, most 15 hónapos a babám és a múlt hónapban nekem is eszembe jutott zuhanyzáskor, megnyomtam és nekem is jött egy csepp. De már csak az egyikből. Szerintem is normális. Nem vagy egyedül:-))

Üdv!

2010. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor mostmár tényleg nyugodt vagyok! :)

Köszi a válaszokat!!

2010. okt. 8. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hónapja nem szoptatok, és még nekem is ha megnyomom jön 1 csepp.
2010. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!