Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szoptatásnál,...

Igény szerinti szoptatásnál, ha a baba átalussza az éjszakát (5 hetes), muszáj felkelni fejni ha egyébként nappal kb 3 óránként eszik vagy belefér, hogy ez kimaradjon?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég állt be a kereslet-kínálat, eddig több tejem volt és fejtem. Szívesen aludnék én is :) de tartok tőle,nehogy túltelítődjön. Mik a tapasztalatok?
2010. okt. 8. 23:51
 1/6 xStefix ***** válasza:
100%

Dehát előre nem fogja tudni neked senki megmondani, hogy túl fogsz-e telítődni vagy sem.. ;)


Szerintem nyugodtan feküdj le este, miután a babád elaludt, és ha éjjel érzed majd, hogy kellemetlen, felkelsz és egy picit(!) lefejsz belőle. Előfordulhat, hogy esetleg hajnalra bekeményedik, de akkor meg tudni fogod, hogy még nem lazulhatsz és pár napig óvatosan fejned kell éjjel, hogy csökkenjen a mennyiség. De az is lehet, hogy gond nélkül beáll.

Figyelj és próbálkozz.

2010. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem beállt.
2010. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
enyi idősen az én babám is át aludta az éjszakát és én sosem fejtem éjszaka most 5 hónapos és felkel 2-3 éjszaka és van tejem
2010. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs el irtam 2-3x kel fel éjszaka és van tejem
2010. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Próbálkozunk... :)
2010. okt. 9. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt így előre nem lehet tudni.


Én azt csináltam, hogy kb 1 hétig még felkeltem fejni, de egyre kevesebbet, aztán elhagytam. Ugyanezt tudom neked is tanácsolni, így nagyobb az esély arra, hogy megúszod a gyulladást.

2010. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!