Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le az egy...

Hogyan szoktassam le az egy hónapos babám a bimbóvédőről? Egyáltalán érdemes leszoktatni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Próbáltad, hogy csak nem teszed fel? Nekem a csecsemősök mondták, hogy máshogy nem fogok tudni szoptatni, aztán 6 hetesen megpróbáltam csak letenni, pár napig lassabban szopizott, ki-ki köpdöste, de aztán belejött. Sokkal kényelmesebb, ha nem kell azzal vacakolni, mosni, vinni magaddal, tapasztgatni éjjel sötétben, nekem ég és föld volt a különbség.
2023. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Énsajna nem tudtam leszoktatni.

5 hónapig ment így aztán mire megszoktuk volna talán a rendes cicit akkor elment sajna a tejem..

Emlékszem az ujjam mindig úgy fájt ahogy fogtam a bimbó védőt

2023. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam sajnos de kiköpi vagy be se kapja keresi a bimbót és mozgatja dühösen a kis fejét és ordít közben. Szerencsére nekem nem kell fognom rajtam marad szóval ilyen szinten jól jártam mivel 0-24 ben majdnem cicin van a törpe.
2023. ápr. 28. 12:33
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is azt mondták benn a csecsemősök, hogy nem fogom tudni nélküle szoptatni. El is csúszott a szoptatás.


A védőnőm mikor kijött akkor kérdezte miért használom, én meg mondtam, miért. Felháborodott, hogy ez micsoda ostobaság.

Vissza kellett csalogatni cicire a picurt. Egy kicsi tejet kifejni a bimpóra, plusz ha kézzel előingerled a mellet, akkor könnyeben jön (az elején a tej neki).

2023. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A tejjel nincs baj mert amúgy spriccel sokszor vagy folyik és csak megszívnia kéne kicsit és már magától jönne neki 🫤
2023. ápr. 28. 12:44
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Akkor elrakod a bimbővédőt azt cici van kész. Ha éhes előbb utóbb elfogadja.
2023. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Nekem hét hetesen sikerült elhagyatni vele. Addig ordított, ha meglátta önmagában a bimbót. De a bimbóvédővel meg nem haladt túl jól sokszor fejnem kellett. Néha próbálgasd bimbóvédő nélkül, lényeg hogy ne próbáld a szájába tömni, mert ellenkező hatást vált ki.

Én már nem is reméltem, hogy el fogja hagyni, aztán egyszer csak mégis vevő volt rá. Azóta sokkal egyszerűbb az életünk.

Sok kitartást és türelmet kívánok!

2023. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen ráfog jönni hogy hogy is van ez...kicsit nehéz de próbálgasd és jolesz az :)
2023. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem értem ki és miért pontozza le a válaszokat szerintem mindegyik hasznos köszi őket
2023. ápr. 28. 13:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy 88%-os pontozza le mindenkiét. Kíváncsi lennék, mi számára a hasznos válasz. 🙄
2023. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!