Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapja szoptatok és a...

3 hónapja szoptatok és a melleim kicsit lógósabbak, laposabbak lettek. Ez azt jelenti hogy hamarosan elmegy a tejem?

Figyelt kérdés

Eddig szó szerint álló melleim voltak, most laposabbak.

Bevallom őszintén, ha befejezem a szoptatást és ilyen marad a mellem, örülnék neki. Nem szeretném ha ennél is laposabb és lógósabb lenne.


Miért változtak meg így a melleim? És még fognak változni?


2023. jún. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez csak azt jelenti, beállt a kereslet-kínálat, és nem termel feleslegesen a melled.

A tej jelentős része szoptatás közben termelődik.

2023. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy nézett ki a mellem terhesség előtt, mintha szilikon lenne, aztán pár hét után már látszott rajta kicsit, hogy puhább, felül laposabb, alul gömbölyűbb lett, de együtt tudok élni ezzel a képpel. Szoptatás vége után pár hónappal mintha egy nagyon picit még javult is volna, de rosszabb nem lett, mint 3 hónapos babával. :)
2023. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen az #1es jol irja szerintem, en is azt gdolom, h beallt. Viszont , ha ugy erzed vagy gdolod, h majd kezd kevesebb lenni v nov.ugras korul legalabbis nalunk az volt, h kevesnek talaltam, sirt is sokszor, szivta is, de nem volt en csinaltam ezt a szaporito fejest, nekem bejott nagyon jol. Majd probald ki esetleg, azert irom, m en is itt olvastam rola korabban nem is hallottam még csak ezt a szot sem
2023. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Beàllt a kereslet kínálat..


Ha abbahagyod lehet javulni is fog a kép majd


(3,5 év szünetmentes szoptatás, 2 terhesség után sem lett igazán rosszabb a helyzet, mint előtte - nincsenek nagy melleim-erős C)

2023. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!