Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtál szoptatni szülés után...

Tudtál szoptatni szülés után az első két órában?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem.
2023. jún. 28. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer igen, másodiknál csak kb 6óra múlva

De mind a 2x az előtej a 2. Tej pedig a 3.napon lett.

2023. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem! Főleg, hogy csak 1 órát volt velem, aztán elvitték és csak este hozták vissza.
2023. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos nem, mert savanyú sárga tejem volt/ van
2023. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. De hogy ténylegesen mennyi előtej került a pocakba, azt nem tudom. Lehet, hogy semennyi. Mindenesetre két szülésem után is ahogy összevarrtak, szinte rögtön mellreraktam, és szopott is az újszülöttem. Viszonylag hosszan és erősen. Pedig az egyik 35 hétre jött.
2023. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem, sőt az első 2 napban sem. Nagyon szenvedünk, a kisfiam is, meg én is, mert a befelé forduló bimbómat alig tudta kiszívni.

Aztán normalizálódott a dolog, de az első napok, sőt hetek nagyon rosszak voltak. Most meg már ahogy felsír a fiam kikandikál a bimbóm és elindul a tej 🙈

2023. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, kb 3 oraval utana csak. Aztan legkozelebb meg 3 orara ra, az elso felallas utan. A tejem 3. napra indult be, folyamatos szoptatas-fejes mellett.
2023. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első gyerekemet nem sikerült. Cuppogott, levált, cuppogott, levált.

Másodiknál viszont sikerült. Szerintem leginkább azért, mert a testem már tudta, hogy mi a feladata. Az elsőnél meg csak nézett, mint Rozi a moziban 0.o

2023. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen. Varrás közben már mellre tették. Akkor persze csak előtej volt. Nekem 4. napon durrant be rendesen.( miután hazakerülve pihent egyet) Így 3. este kapott tápszert, másnap pedig már jött a tej.
2023. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. Annyira tátogott, cuppogott a kislányom a csupasz hasamon és kúszott fölfelé, hogy a szülésznő irányításával szinte magától mellre került.
2023. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ès az első èjjelt kb mellen töltötte.
2023. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!