Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruhákkal készültetek a...

Milyen ruhákkal készültetek a szülés utáni napokra, hogy a kórházban könnyen tudjatok szoptatni?

Figyelt kérdés

Szoptatós hálóinget vittetek, melltartót?

Engem kiver a víz, mikor a kismamák egy szál hálóingben flangálnak a 3.emeletről le a büfébe. Mintha otthon lennének...

Én nadrág póló kombóra gondoltam de abban hogy oldjam meg a szoptatást? Esetleg ujjatlan topot vigyek?

Tippek?


2017. márc. 4. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Gombos legyen az a lényeg. Egy laza ing,póló ami a nyakánál gombos vagy zipzáras tökéletesen megfelel.
2017. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Én sem hálóingben flangáltam.

Egy vékony melegítőnaci, és egy vékony spagettipántos topban, ebben könnyen tudtam szoptatni is.

2017. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Spagettipátos pizsama volt rajtam, külön szobában voltam amit csak akkor hagytam el mikor kezelésre mentem..
2017. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pántos topp és nadrág volt rajtam, meg lesz is most a 3. szülésem után is. Elsőnél még eljátszottam ezt a gombolós hálóing dolgot, de egyáltalán nem praktikusabb. Őszintén szólva, ezerszer gyorsabb felemelni a felsőt, és a melltartóból is kibújtatni a cicit, mint gombokkal bíbelődni. Amúgy meg a folyosón köntösben illene menni, nem csak egy szál hálóingben.
2017. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én anno jól bedőltem a "szoptatós halóruha kell" dologba. Vettem vagy hármat, azóta sem használom (nem szeretem a halóinget alváshoz). Pántos top és egy melegítő, hogy kényelmes legyen. :)


Bár ha esetleg császáros lennél, az elején nehéz öltözni (kb. 3 napig, utána egyre jobb a helyzet). Esetleg ezt még vedd figyelembe.

2017. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szoptatós melltartó hasznos szerintem egyébként. Meg az elején érdemes bele venni melltartó betétet, mert eléggé meg tud indulni a tej, és nagyon el tudja áztatni a ruhád. Több hónap után áll az be, hogy már nem szivárog a tej az épp nem szoptatós melledből (legalábbis nekem így volt)
2017. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En raktam oda sima haloinget,melegítőt es egy szép köntöst.aztán megcsaszaroztak és örültem ha naponta tudtam cserélni a kórházi haloinget(ez volt a legkényelmesebb és legkönnyebben felvehető).szoptatni meg kibujtam belőle
2017. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hálóingbe flangálni, erre való a köntös.


Amúgy ha pántos felsőt viszel, amit könnyen letudsz dobni a válladról nem hiszem, hogy probléma. Bár hallottam olyan kórházat ahol előírják a hálóinget, pizsit, melegítőt nem engedik (vizsgálatok miatt így egyszerűbb), de ez kórházfüggő.

2017. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!