Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés után nem szeretnek...

Ha szülés után nem szeretnek szoptatni akkor kérnem kell tápszert a kórházban, vagy vinni kell?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 20:18
1 2 3 4 5
 1/46 piroska és a farkas ***** válasza:
29%
Ha nincs egészségügyi akadàlya a szoptatàsnak, akkor nem fognak tàpszert adni.
2019. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Akkor egyeztetek a védőnővel melyiket érdemes. Köszi.
2019. okt. 30. 20:26
 3/46 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk automatikusan adtak, mert nem indult rögtön a tej. Mért ne adnának?
2019. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb kórházban vam bevett tápszer, amit "szeretnek" adni, így nem kell vinni. De mindenképpen beszélj az orvosoddal, hogy egyrészt adjanak gyógyszert, ami megakadályozza a tejbelövelést, másrészt ne akarják rátenni a melledre automatikusan ha megszületik. De készülj, nem igazán fog nekik tetszeni.
2019. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
77%

Ahol én szültem, ott szo nélkül adtak tapszert ha kérte az anyuka, csak alá kellett irni erről egy papírt. Nem kérdeztek, hogy van e tej vagy, hogy akar e szoptatni.


Én szoptattam mindhármat, de az elsőnél nehezen indult a tej és az egyik nap én is kertem, mert ketsegbeestem, hogy éhes.


Érdemes abban a kórházban megkérdezni, ahol szülni fogsz.

2019. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim, azért gondoltam, hogy a védőnőnek biztos van infója. Mert vizsgálatokra Pestre jarok magánba de szülni nem ott fogok. Meg a terhesgondozast is itt csinálják. De mindenképp utánajárok ennek a szülésig. Köszönöm
2019. okt. 30. 20:34
 7/46 anonim ***** válasza:
35%
Nálnk nem lehet bevinni tápszert. Ha nem akarsz szoptatni akkor ne bababarát kórházat válassz, a te érdekedben, ha már a gyerek úgyse számít.
2019. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Ja elapasztani nem szeretném a tejet, majd ha úgy alakul hogy lesz lefejem és odaadom neki. De erőltetni meg görcsölni nem akarok ezen. Főleg amíg a kórházban vagyok. Azt szeretném hogy gyarapodjon szépen és minél hamarabb kikerüljünk

Majd otthon a stresszmentes környezetben ha rendesen lesz tej, lefejem szívesen. Ha nem, nem.

2019. okt. 30. 20:38
 9/46 A kérdező kommentje:
7-es fogalmam nincs hogy baba barat-e. Korzeti. Ez technikailag hogy néz ki hogy nem engedik? Megmotoznak és elveszik? Éheztetik a babát amíg haza nem mesz vele? Ezt nehezen tudom elképzelni.
2019. okt. 30. 20:40
 10/46 anonim ***** válasza:
41%
Ahhoz, hogy beinduljon a tejleadó reflex, szükség van arra, hogy a babát már a kórházban mellre tegyék. Ha nem szoptatod ott meg, otthon sokkal nehezebb lesz már. Nem értem mi nehéz abban, hogy a kórházban kelljen szoptatni. Mind 2 gyerekemet a kezdetektől szoptattam, és a lehető leghamarabb haza vihettem őket. Semmi probléma nem volt.
2019. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!