Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám éjjel 2-3 óránként...

Norina955 kérdése:

A babám éjjel 2-3 óránként kéri a cicit 8 hónapos lesz már eszik azon kívül mindent.eddig ne volt ez aludt 4-5orakat kevés lenne a tejem vagy a fogzás miatt kell neki éjszaka ilyen sűrűn a cici?Aggódom nyűgös sír sokat éjszaka is eddig nem.voltez

Figyelt kérdés
2023. jún. 30. 03:44
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Mozgásfejlődésben hol tart?
2023. jún. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a fogzás, de fejlődéssel járó dolog is, ahogy az 1-es írja. Meg kell nézni, hogy látszik-e az ínyén duzzanat, napközben többet rágcsál-e, folyik-e a nyála, mert ezek a fogzás tünetei. Kitartást, egyszer vége lesz!
2023. jún. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Pont ennyi idősen van az első szeparációs szorongás, amikor “több anya kell neki”. Túl kell élni.
2023. jún. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem csak túlélni kell, lehet tenni ellene. Milyenek a napjaitok? Szabad levegő, szabad mozgás, napirend (kiszámíthatóság), esti rutin? Hogy halad a hozzátáplálás (mi az, hogy "mindent eszik") ?Napközbeni alvások rendben vannak? Többnyire ezekben rejlik a jó éjszakai alvás kulcsa...
2023. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mind a 2 gyerekemnek 8hónaposan romlott el az alvása. Fiam addig átaludta az éjszakát, lányom 2-3x kelt addig.

8hónapis koruk körül ez elromlott. Óránként, max 2 óránként keltek utána.

Bármit csináltam, velük aludtam, néha már gyogyszert is adtam, hátha.. nek lett jobb.

Fiam 13honapos koráig csinálta ezt, lányom úgy 18-19.

2023. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

4: jót kacagtam. Ezek közül amit felsoroltál mind fiziológiás szükséglet, míg a szeparációs szorongás lelki és idegrendszeri. Hiába volt óramű napirendünk, voltunk napi 2-3 órát levegőn (mivel kutyáim is vannak, sokat mentünk). Soha nem volt járókája és pihenőszéke, szabad mozgás biztosított volt és iszsz kapott cicit, 8 hónaposan jól haladtunk a hozzátáplálással, mégis mikor ennyi idős lett volt 1,5 hónap mikor a 2-3 helyett 5-8szor kelt éjszaka.

Most 3 és már átalussza az éjszakákat - kb fél éve. De semmin nem múlt, amit mondanak és amit felsoroltál. Egyedül azon, hogy megérett rá. Nem a mi érdemünk. Annyi a “mi érdemünk”, hogy sosem hagytuk magára, amikor szüksége volt ránk, ott voltunk mellette. (1 éves koráig aludt a mi szobánkban, utána a sajátjában, ahova mi jártunk át ha valami volt)

2023. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: jó. Akkor szenvedjen a kérdező és higgyen azoknak, akik szerint csak túl kell élni.
2023. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, próbálja ki - nem azt mondom -, csak ne higgye azt ha nem történik változás, hogy ő ront el valamit.
2023. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

A fiam ennyi idos koraban orankent fel volt cicizni .

Amiota levalasztotta magat azota alszik egesz ejjel.9-tol reggel fel hetig kb

2023. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk.

Szabad levegő, mozgás, napirend, rutin minden pipa. De egyszerűen ha fejem tetejére állok sem tudom a helyzetet megoldani, szintén 2-3 óránként ébred. Már hulla vagyok.

Nálunk az oltás és a fogzás borított fel mindent.

2023. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!