Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megfázás, influenza esetén...

Megfázás, influenza esetén mit szedtek ha szoptattok is?

Figyelt kérdés

A gyógyszertárban csak a C vitamint ajánlgatták. Voltam orvosnál de ő augmentint írt én meg azt túl erősnek tartom, hanyagolnám ha lehet.

Nektek mi vált be?


2010. okt. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak homeopátiás szereket.

Köhögés: Stodál szirup

Nátha: Coryzalia

Torokfájás: Homeogene 9

Influenza: Oscillococcinum

Ezek komplex szerek, a homeopatia.info.hu oldalon viszont egyéni kérdést is feltehetsz a szakértőknek.

2010. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
(Nekem egy komolyabb mellgyulladás miatt kellett Augmentint (1g) szednem szoptatás alatt. Én beszedtem, mert lázam is volt, nagyon rosszul voltam.) Az első válaszolóval egyetértek teljes mértékben. Megfázás, influenza esetén én is homeós szereket használok + néha Tantum Verde pasztillát torokfájásra. Mielőbbi gyógyulást!
2010. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot csak akkor, ha már más nem segít. Nem ezzel kezdem. A "megfázás" amúgy is vírusfertőzés, amire nem jó az antibiotikum.


Paracetamolt (Ben-U-Ron, Paramax, Panadol, Rubophen) újszülöttek is kaphatnak, szóval nem baj, ha átmegy a tejbe egy kicsi. Én azt "szedek" gyulladásgátló gyanánt, nomeg vitamint, teát, a torkomra Mebucaint. A megfázás nem katasztrófa, magától is meggyógyul.

2010. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!