Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szilveszteri-újévi...

Milyen szilveszteri-újévi ételek vannak? Bocs, hogy itt teszem fel a kérdést, de szoptatok, és nekem csak a lencse jut eszembe, de azt nem merek enni, nehogy fájjon a kisbabám hasa.

Figyelt kérdés
Boldog új évet mindenkinek!!
2008. dec. 31. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Malacsült.
2008. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaszinótojás. Hát én franciasalival csinálom, de ha te szoptatsz, csinálhatod úgy is, hogy hámozott alma, trapi sajt és parizer van majonézzel elkeverve.
2008. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem érdemes felsorolnom, mit lehet enni, mert hosszú lenne a lista. Csak azt tartsd szem előtt, CSAK PUFFASZTÓMENTES ÉTELT KÉSZÍTSD! Biztosan találod valami finomat, ne tőrödj azzal, mi a hagyományos szilveszteri/újévi étel, a lényeg olyat egyél, ami nem okoz a babának hasfájást,így biztosabb!

BÚÉK!

2008. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok, BUÉK!!!

Kifutottam az időből, hogy boltba menjek, így marad a virsli + mustár :) :) :)

2009. jan. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!