Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyi ideig tartott az...

Kinek mennyi ideig tartott az elvalasztas?

Figyelt kérdés

Mennyivel volt nehezebb az altatás, akár napközben akár este?

Mennyi idő volt, mikor már simábban ment? Az éjszakai alvasa javult, vagy romlott?



2023. júl. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elválasztottam, hanem megvártam míg elválasztja magát, így az égvilágon semmi hiszti, nehézség nem volt. Altatás: hozzámbújt, fogtam a kezét és kész. Éjszaka megébredt, ugyanígy.

Azt nem írom le, hogy mennyi idős volt, mert kiátkoznak.

2023. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a fiam saját magát választotta el egyik napról a másikra.azota atalussza az ejszakat.amig szopott addig az egész éjszakája katasztrófa volt.
2023. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose használtam a cicit altatásra. Fokozatosan hagytunk el 1-1 szopit. Utoljára az estit. 1 évesen egyszerűen lefektettem szoptatás nélkül. Simán elaludt, sose hiányolta. A kisebbik hasonlóan, csak egy kicsit korábban, mert műtétem volt és nem akartam tovább halasztani.
2023. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb gyermekem értelmi sérült. Gyermekpszichiáter azt mondta, ő biztos nem fogja magát elválasztani, majd szoptathatom 40 éves korában is, ha nem teszek valami drasztikusat. Kiröhögtem, mert akkor már elindult a folyamat. 4,5 éves koráig cicizett, de teljesen magától hagyta el. (És ez a kor teljesen beleesik a tipik elvásztódási időbe.) Ha teljesen maguktól hagyják el, az viszonylag hosszú folyamat, hónapok. A középsőm 2,5 évesen kezdte elválasztani magát. Őt picit forszíroztam, pár perc után elvettem tőle és hozzám bújva aludt el, egyre csökkentettem az időt és egy idő után már nem kérte - volna. Aztán épp jött a kistesó és a visszababásodással megszakadt a folyamat. Nem görcsölök rajta, pedig már 3,5 éves. Majd alakul.
2023. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!