Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elvalasztassal kapcsolatban...

Elvalasztassal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Lassan 22 hónapos a kislányom, de alváshoz, illetve éjszaka (1-3 alkalommal) igényli a szopizast.

Viszont úgy néz ki kisbabát várok és valószínűleg emiatt de borzasztó érzékeny a mellbimbom, egyszerűen nem tudom elviselni, hogy szopizza és csak síkideg leszek közben.

Tegnap este langyos tejet adtam neki, inditottam altató zenét , osszebujtunk és viszonylag könnyen el is aludt. Aztán kb 15 perc múlva felkelt és kért még tejet, megkapta, de csak kicsit ivott belőle, és visszaaludt gyakorlatilag rajtam fekve.

Éjjel egyszer kelt, simiztem, nyugtattam, de kb 1 óra volt, mire rendesen visszaaludt.

Reggel fél 7kor is szeretett volna még szopizni, de akkor is tejet melegítettem neki. Így elvolt. Leragasztottam a mellem, mikor mutogatta, hogy cicizni szeretne, mutattam neki, hogy nem tudom odaadni.

Nem tudom ,hogy így jó ez az egész, kicsit azért rosszul érzem magam, de azt mondják ,csak az első pár nap, 1 hét a nehéz .

Nálatok hogy volt? Mennyi időbe telt? Befolyásolta az éjszakai alvást?



2023. júl. 26. 07:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy a cumit nem fogadta el soha, mindig csak játszott vele.
2023. júl. 26. 07:43
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Az nem zavar, hogy így majd szétrohadnak a fogai?
2023. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A szoptatást te igényled.
2023. júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
szegény kislány, gondolom nem ő akart testvért mégis őt bünteted.
2023. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt teljesen felesleges bármilyen kérdést feltenni, mert elvétve kap az ember normális választ.
2023. júl. 26. 08:18
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Szoptatási tanácsadó tud segíteni az elválasztásban is
2023. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező köszi a Kedves privátot:-D látszik a színvonal gondolom a nagy gyerek is csak a CSOKért lett:-D
2023. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Off


Jól látod kérdező. Most fogsz kapni húsz választ, abból nulla lesz hasznos. Igaz az enyém sem, de legalább nem boncolgatom hogy minek szülsz, minek választod el, szoptass még, jajj már rég le kellett volna választani, és társai.


Off vége


Nálam tápszeres volt a gyerek, de ha ilyen szépen átáll a cumisüvegre, akkor nem lesz gond. Az első pár nap szoktak milliószor kelni, hisztizni. Nálunk a táp/tej elvétele volt számomra nehéz, de a gyerek két nap búgás után elfogadta hogy nincs tovább, és víz van helyette. Néha mi csinálunk ebből nagyobb ügyet, mint ők, gyorsan alkalmazkodnak.

2023. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 nagyon szívesen, igyekeztem a te szintedet képviselni.


#8 köszönöm 😊

2023. júl. 26. 08:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk 2 éves volt a fiú mikor teherbe estem, kb úgy jártam mint te, ha hozzáért már az is fájt. Szerettem volna, hogy magától engedje el de nem tudtam kivárni a fájdalom miatt.

Megbeszéltem vele, hogy “elromlott”, aztán napokig kereste még, de szépen átállt az esti alvásnál is arra, hogy rám teszi a fejét és kis idő múlva elalszik.

Türelem és kitartás kell hozzá, mind2 félnél de megéri, ha tényleg fáj, és idegesít.

2023. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!