Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen és...

Szoptatás alatt milyen és mennyi gyógyszert vesztek be?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 20:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

Panadol.. nagyobb korukban flamborin..


De nem vagyok fejfájós..

2023. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%
Van egy 9 perces nyaki gerinctorna youtube-on, ha megcsinálom, 10-ből 9x nyoma sincs a fejfájásomnak.
2023. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én is túrök,de ma nagyon fáj az esős idő miatt.Köszi mindenkinek.
2023. aug. 5. 21:55
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tűrni,panadol mellett szoptatok,migrénes vagyok. Gyerek makk egészséges.
2023. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Én a Panadollal kitörölhetem a fülem. Akkor elégeltem meg amikor még terhesen a 6.! Panadolt nyomtam be egy nap és semmit nem használt.


Így vissza tértem a jó öreg Algopirinhez. Szóltam az orvosaimnak, szóltam a terhesgondozáson majd a védőnőnek is, hogy tudjanak róla.


S most szoptatás alatt is Algopirint szedek ha érzem, hogy baj lesz és nem segít a víz ivás, a banán evés, a masszirózás.

2023. aug. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

15, jó hülye vagy, még a jóval erősebb cataflam is biztonságosabb.

[link]

2023. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam le anyatejet, és ott azt mondták, paracetamol és ibuprofen hatóanyagút is lehet. Szóval én ezeket használtam, ha kellett.
2023. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Most éjjel én is bevettem egy Panadolt, úgy fájt a fejem. Nekem egy csomószor segít az is, ha a férjem két kézzel erősen összenyomja a fejem és úgy tartja pár másodpercig. Az esetek felében elmúlasztja az erősebb fejfájásokat is. De 4 éve élek Panadolon 2 szoptatott baba mellett, és amin nem segít a Panadol, azon amúgy is csak a furkósbot segítene. Terhesen vannak migrénes fejfájásaim.
2023. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

16, mehet 1-1 adagban az algopyrin, még ők is írják. Az e lactancia és társai is az angolszász szakirodalmon alapszik, ami retteg az algopyrintől (metamizol), ezért van mindenhol high risk minősítéssel. Az angolszász országokban nem engedélyezett felnőttknek sem, holott baromi gyenge evidencia áll emogott. Egymillió emberből egynél előfordulhat csontvelő probléma, ez a rettegés oka... A jóval gyakoribb paracetamol májkárosodás valahogy nem éri el az ingerküszöbüket.


Amúgy ibuprofen, ha muszáj, mert gyakorlatilag nem szekretálódik a tejbe. Nem értem a paracetamol szedetést és fétist mindenhol, mivel klinikailag releváns koncentrációban jelenik meg a tejben, majdnem terápiás koncentrációban. Adok a gyereknek betegség nélkül paracetamolt? Nem. Akkor nem adok a fejfájásom esetén sem...

2023. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
A cataflam meg a másik szépség, nyírja a szívét rendesen a többi fájdalomcsillapítóhoz képest.
2023. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!