Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor szopik egy nap nyolc...

Hányszor szopik egy nap nyolc hónapos kisbabátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanezt akartam kérdezni én is, az én kisfiam 7,5 hónapos, igény szerint szoptatom, most kezdjük kiváltani a déli főzit kisebb-nagyobb sikerrel. Gyümiket szereti. Napi kb. 7-11 alkalommal szopik, attól függ, hogy éjszaka hányszor kel, de végig még nem aludta egyszer sem. Ha nyűgösebb napközben is cicin alszik el. Szóval mi még sokszor szopunk. Ti?
2010. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam 9-én volt nyolc hónapos.

A következő a menetrend:

-szopi hajnalban 5-kor

-szopi reggel 8 körül

-szopi délben és főzelék ( örülök, ha 5 kiskanál lecsúszik )

-szopi délután 4 körül

-gyümölcs és sinlac este 6 körül

-szopi a lefekvés előtt

-még egy szopi ( ez elég komoly mennyiség lehet, nagyon intenzív ) éjfél előtt.

Éjjel még felébred, de már nincs szopi, víz van apukától meg dajkálás, mióta neki mentem a szekrénynek a sokadik éjszakai ébresztés után...

Hát így valahogy, szóval hat szopi és két egyéb kaja...

Nem tudom, hogy mikor lesz ebből rendes evészet, remélem érettségi előtt sikerül kiváltani néhány étkezést.

( Hozzáteszem, én csak hízok, mint egy kisdisznó, képtelen vagyok fogyni, pedig nem zablok...rohadt hormonok.)

2010. okt. 15. 11:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és persze, ha nagy sírás van valamiért, vagy végképp nem tud elaludni csak kínlódik az ágyban, akkor is cicccikeee! :)
2010. okt. 15. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nyolc hónapos korában háromszor szopizott. Reggel, délben az ebéd után, és este.
2010. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy nem vagyok egyedül. A lányom 9 hónapos, és kb. 8-10-szer szopik, ebben benne van az éjjeli 3-4 is. Már 2 hónapja óránként ébred éjszaka, és csak cicin hajlandó megnyugodni.
2010. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkora korában nappal 4x ciczett, éjjel 1-2x.
2010. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8,5 hós kislányom napközben kb. 6-7 alkalommal szopizik, és éjszaka is sokszor ébred a 2-3 szopi megszokott, de van h 4-5x is eszik.
2010. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 hós lányom van. Szopik hajnalban (5-6 óra fele), reggel (9-10 óra fele), és este lefekvés előtt. Délben (1-2 óra) husis valamit eszik és délután gyümit. Az esti tej kevés, azután még eszik 140 gr sinlacot.


ma éppen hajnal 4-kor ébredt először, így minden elcsúszott. :)

2010. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Ezideáig azt gondoltam, hogy én vagyok a világegyetem egyetlen édesanyja, aki képtelen a gyerekét "normális" étellel etetni.
2010. okt. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!