Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfájós babánál szoptatás...

Hasfájós babánál szoptatás alatt mikor mertetek enni olyat, amit nem lehet?

Figyelt kérdés

Pl képosztástészta, káposztasaláta, lencsefőzelék, zöldbableves, karfiol....

6,5 hós a lányom, egy hónapja eszeget főzit, és lassan már enném a fennt felsoroltakat.

Ki mit tapasztalt?


2009. jan. 1. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megpróbálhatod, ha fáj is majd a pocija töle nem lesz olyan szörnyű, mint pici korában. Nekem most volt 4 hónapos a babám és megérezte a töltött káposztát, úgyhogy még várok az ilyesmivel.
2009. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem most 7 hós a lányom, nagyon hasfájós volt , igaz "csak" 6 hétig, de akkor éjjel-nappal csak sírt. Én kb. 1 hónapja már eszek mindent és nincs baja tőle. Kis adaggal kezd, ha nem fáj a pocija, eheted nyugodtan! BUÉK!
2009. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen , ettem ujjévi lencsefőzeléket, meg kevés káposztasalátát. Jól esett már:-)

Az eredményt meg majd meglátom.

Szénsavasat meg rostosat már ittam egy egy pohárral, meg néha ettem gyümölcsöt is már, de nagyon nem zavarta hála égnek.

Buék nektek is.

2009. jan. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!