Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák terhességi időszak alatt?

Anyukák terhességi időszak alatt?

Figyelt kérdés
Fiatal állapotos nőként már most “félek”. Jó genetikával rendelkezem mindig is nagy melleim voltak aminek kifejezetten örültem tini korban:D Viszont ahogy közeledik a szülés ideje nem tudom hova lehetne még nagyobb.. Nektek terhesség, szoptatási időszak alatt mennyire változott meg a melltartó kosár méret?

2023. aug. 17. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire, D-s volt, D-s is maradt, 15 hónapja szoptatok.
2023. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80C-ről 85D-re nőtt már az elején. Azóta nem változott.
2023. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75B-ről 80C-re
2023. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75C-ról 75F-re, de már az első trimeszterben. Utána már nem lett nagyobb.
2023. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nőttek semennyit, csak kő kemények lettek amikor tele voltak, viszont szoptatás végeztével (4 hónap) a tartalma a felére csökkent, a bőr maradt és hát az a jóindulattalfélig üres tejeszacskók lettek, de lehet sokat mondok...
2023. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80C volt, az is maradt, csak elkezdett logni. 3 honapig szoptattam.
2023. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 1Léna ***** válasza:
9%

Nem fog nőni, csak akkor, ha sok sújfelesleget szedsz fel. Nem a normál gyarapodást amit a baba növekedése indokol, hanem annál jóval többet.

Nincs értelme ezen aggódnod mert az nem segít, de a babácskád rád hangolódik, veled együtt aggódik, és majd promlémás lehet miatta a szoptatás, mert nem akarja, hogy rossz érzéseid legyenek.

Fogadd el azt ami történik.

Egy ismerősöm három gyerek felnevelése után, a nagy mellei miatti hátfájása okán kissebbítette azokat. De a jó tartású melltartó az megelőzheti ezt a problémát.

2023. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Három gyereket szültem és szoptattam. Jó nagy mellekkel -F kosár...ezek után bizony lóg,mint elefánt füle ( Borát után szabadon) .. Evvan. 🤷🏻‍♀️😅Nőni nem fog már ne aggódj,kicsit max megerszkedik. Egy után még nem vészesen.
2023. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy a hízás miatt lenne. Rajtam (és sok más nőn) nem keletkezett súLYfelesleg a terhesség alatt, sőt előtte és utána sem, mégis 3 kosármérettel gazdagodtam. Megismétlem, csak a kosár mérete változott. Ha valaki hízik, és nem a tejmirigyek miatt változnak a méretei, annak a törzse többi részén is lesz plusz zsír. Viszonylag magas, vékony nő óriási mellekkel... Így néztem ki a szoptatás első hónapjaiban. Fantasztikus volt 😂 Szerencsére az első év után visszament az eredeti méretre.
2023. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!