Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretném abba hagyni a...

Szeretném abba hagyni a szoptatást. Kislányom 14 hónapos. Este, reggel és délután alváshoz adok neki még cicit. A napokban kiderült hogy ismét várandós vagyok, a mellbimbóim is nagyon érzékenyek, és fajnak. Ki mit adott a cici után a babájábak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Semmit.

Miért kellene helyette valami?


Fiamat 13, lanyomat 10hónaposan szoktattam le.

Addigra ettek-ittak mindent, igy potolni semmit nem kellett,mert változaros volt az étrend.


Az altatás ment ugyan úgy összebújva, csak nem adtam a dzájukba a cicit és ennyi.

2023. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Én langyos tejet adtam neki.

Nálunk pont nem jött be, hogy ugyanúgy altatom, mint mikor szopizott, mert akkor várta a cicit. Lefeküdtem az ágyra (nagy,kinyitható ágya van), ő pedig odabujt a mellkasomhoz, megitta a tejet és aludt. 22 hónapig szoptattam előtte. Sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam. Arról nem is beszélve, hogy azóta atalussza az éjszakákat.

2023. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én a 13 hónapos fiamat szoktattam le egy hete, igaz egy kB 3 hetes folyamat volt, de sokkal könnyebb mint vártam. Szintén terhesség miatt.


A reggeli cici helyett nem adtam semmit (tápszert nem akar inni), eltereltem a figyelmet és ennyi.

Délután azóta a balkonon altatom sportkocsiban, így elalszik cici nélkül.

Utolsónak az esti szopit hagytuk el, ahelyett sem adtam semmit. Leragasztottam a cicimet sebtapasszal, és még délután megmutattam neki, hogy anya cicije bibis, nem tud majd belőle tejet inni, úgyhogy este csak mese lesz, cici nem.

Este szintén elmondtam, mrgertette, azóta összebújba alszunk el.


Egyébként nem kell hogy tejet, tápszert igyon, elég ha elegendő más tejterméket fogyaszt - túró, joghurt, sajtok, stb.

2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!