Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefejt tejcsit miben fagyass...

A lefejt tejcsit miben fagyasszátok le? Azt tudom, hogy van kis dobozka meg zacskó is, de melyik a jobb? Mennyi ideig lehet a fagyóban, és hogy olvasszátok ki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én zacskóban fagyasztottam, bár szerintem mindegy, hogy miben. A szakirodalom szerint 6-12 hónapig lehet tárolni. Felolvasztás: beteszed a sima hűtőbe és ha már kiolvadt, akkor meleg vízbe állítod a zacskót/dobozt és így melegíted a kellő hőmérsékletűre. Ne mikrózd!!!
2009. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jégkockatartóba tettem és mikor ételt,pépeket,főzeléket készítettem annyi kockát pattintottam ki amennyire szükség volt.
2009. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én Avent-os dobozokban fagyasztom le és úgy tudom, hogy félévig lehet a fagyasztóban tárolni.
2009. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én az elején Aventos dobozokat vettem. De nagyon drága, kb 240 Ft-ra jön ki egy és 180 ml-s. Azóta már csak 1/2 l-es üdítös flakonban fagyastztok. Ugyanúgy lehet mosni és tárolni benne. De ha ez nagy, Aktimel, joghurt, aminek csavaros kupakja van.

4 hós angyalka anyukája.

2009. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A zacskó kisebb helyet foglal, a doboz viszont könnyebben kezelhető és picivel olcsóbb,de még így is drága.


A yoghurtos doboz és ehhez hasonló megoldások a legpraktikusabbak és legolcsóbbak, de ezek nem sterilizálhatók.

2009. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a patikában szoktam venni 1 decis gyógyszeres üveget, darabját 63 forintért. Az Aventes tároló edény kb 250 ft/db.

Jók ezek a patikás üvegek, ki lehet főzni, le lehet fagyasztani, és kis helyet foglal, ja igen, és nem drága.

2009. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóé a legpraktikusabb és leggazdaságosabb válasz, csak kiegészíteném azzal, hogy nem csak a gyógyszertári üvegcse jó, hanem a műanyag tégely is, amiben a kikevert krémeket adják. Persze üresen kell megvenni, ez sem kerül sokba és sztem eldobható, nem muszáj sterilizálni, mert így is jobban megéri mint az anyatejgyűjtő zacsik, amit ugyanúgy kidobsz ha kiürül.

Üdv

2009. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

6 honapig lehet tarolni

en igazabol aventes tartót vettem, mert az kompatibilis a melegitommel, ami tok jol megmelegiti a fagyasztott cuccokat is. draga, az teny, 1500 ft 8 db, ha jol emlekszem meg a tescoban is.

egy dobozzal vettem, mert még csak terhes vagyok, de en orommel vennek, akkor is ha draga, csak legyen sok tejem :))

hozzateszem anyukam mindent fagyaszt a malnatol a hagymaig, szoval ha mar nem fel kelleni, akkor is hasznos lesz!

2009. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!