Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jobb mellszívó?

Melyik a jobb mellszívó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. nov. 5. 09:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mamos cumisüveget vettem. De nem tudom milyen lehet a Mam mellszívó.
2011. nov. 5. 09:44
 2/16 anonim ***** válasza:

Én tesco márkájut vettem totál ugy néz ki mint a belinkeltjeid.kicsit öszvér de nagyon jó.én imádtam

találtam gy linket ilyen [link] olcsó és jó szerintem.én keveset használtam sajnos.Mondjuk még szoptatok de nem kelett fejnem.4 hónapos a babám

2011. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Avent (többet nézek ki belőle), de én Medela párti vagyok.
2011. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül nem tudom melyik a jobb.

Nekem Tommee Tippee-s van, kézi. Nagyon elégedett vagyok vele. Kb. 9000 volt a Brendonban.

2011. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én már 4hónapja fejek(nem szopizik a babám),Avent kézivel,nagyon bevált nekem,csak ajánlani tudom.Vettem Chicco elektromost is,de nem vált be így eladtam.

Üdv

2011. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aventről én sok rosszat hallottam. Miért ragaszkodsz a kézihez? elég fárasztó ha sokat kell fejned. Ennyiért én inkább használan vennék elektromosat. Mondjuk én 5ezerért vettem használt elektromos medelát, ami ugyan tönkre ment de 7 hónapig agyon használtam, szóval még így is nagyon megérte.
2011. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Aventeset vettem szoptatási kezdő szett sterilizálóval,én még nem halottam rosszat róla,kíváncsi lennék a rossz tapasztalatokra de nem azokra amik hallomásból származnak,személyes rossz tapasztalatokra,mi lehet a baj vele????

37 hkm

2011. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én többféle mellszívót is kipróbáltam, az Avent kézi volt a legjobb. Rengeteg tejem volt, napi 1.5-2 litert adtunk le az anyatejgyüjtőbe, mégsem éreztem megterhelőnek hogy kézi mellszívót használok, nem elektromosat.
2011. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Avent mellszívót használok már több mint egy éve(sajnos a babám nem szopizik). Nekem bevált. Hibát csak annyit találtam, hogy nekem sűrűn csepegett a tej, ott ahol a poharat beletekered. Egyébként már bánom, hogy nem szereztem be egy elektromost.

A Mam-osról nem tudok nyilatkozni.

2011. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Avent nem jó, én is sok rosszat hallottam róla (Vagyis láttam, a kórházi szobatársaim használták). A kézi mellszívóból, ha jót akarsz venni, akkor vegyél sima Tescósat, nekem van kettő is, annyit tejem volt, hogy eggyel nem győztem, de az ezerszer többet ér, mint az aventes.


Egyébként én is Medela párti vagyok , nekem olyan is van (elektromos, valami 24 ezer forintos)! Bátran merem ajánlani, ha sokat kell fejned. (Nekem koraszülött babám van és 5 hétig csak fejni tudtam neki, nem tudott még szopizni, 3 óránként fejtem le vele 2-4 deciket!)


A Mamról sajnos nem hallottam.

2011. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!