Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 12-én lesz két...

Kislányom 12-én lesz két hónapos, normális az, hogy 3 napja éjjel 6 órát végig alszik, evés nélkül? Tegnap napközben is 5 órát aludt folyamatosan, igaz, hogy utána 150-et szopizott.

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! persze,hogy normális!!!! Ha éhes lenne, ordítana... :) Az én kisbabám már 2 hetesen így csinálta... Most vagyunk 8 hetesek, és már 9-10 órákat alszik...ha hetente hízik, 15-20 dkg-ot, minden ok!
2009. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miénk 29-én volt 2 hónapos,és előtte már 1 héttel úgy aludt éjszaka,hogy este 8-9 között evett,majd hajnali 4-6 között kért újra.Tehát normális-és legalább mi is pihenünk kicsit :-)

napközben viszont inkább 2-2,5 óránként éhes.

2009. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is két hetes kora óta végig alussza az éjszakát(10-től reggel 6-ig)! Napközben kb. 2,5 óránként eszik! Ez természetes! Ne aggódj! Minden jót! 8 hetes kislány anyukája
2009. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!