Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális dolog az szerintetek,...

Normális dolog az szerintetek, hogy a barátnőm a 3 éves (óvodás! ) kislányát még mindíg szoptatja?

Figyelt kérdés
Nemrég meglátogattam őket és az alatt a két óra alatt hét alkalommal szopott, szinte nem is eszik semmi mást. Már az orvosa is javasolta hogy abba kellene hagynia (nőgyógyászati problémája is volt miatta), de ő azt mondja hogy őt nem zavarja, a kislányt nem zavarja, úgyhogy folytatja...
2010. jan. 30. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

És mégis mit mond, miért van erre szükség? Mert a "nem zavarja" elég gyenge indok.

Amúgy szerintem ez már valami hiánypótló az anyuka részéről. Valami ott nem kerek...

2010. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem,nekem is gyanús! Szerintem nem tudja elfogadni hogy már nem kisbaba, de még mindíg úgy bánik vele. Szeritem pszihológusra volna szüksége.
2010. jan. 30. 19:43
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez már nem normális főleg, hogy 7 alkalommal 2 óra alatt.Amúgy is a gyerek már óvodás.... hát elég furcsa.

És ha 20 évesen sem fogja sem őt sem a kislányt zavarni akkor húsz évesen is szoptatja majd??

2010. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális egyáltalán,röviden és tömören.Szerintem egy gyereknek 1 éves kora után nincsen semmi szüksége az anyatejre,csak pótcselekvés,a tápértéke elhanyagolhato már egy ekkora gyereknek is nemhogy három évesen..szerintem mára már visszájára fordult ez a szoptatás dolog,és ez beteges.
2010. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

jesszusom, dehogy normális, betegs inkább.

újszülött sem szopik 2 óra alatt 7szer....

beszélni kellene vele, megkockáztatom, én még a gyerekorvost is ráküldeném...mert ezzel veszélyezteti a gyerek fejlődését, hiszen normális ételeket nem eszik, csak az pár csepp tejet. a lalki fejlődésről már ne is beszéljünk...

2010. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Ez már beteges.
2010. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez nem normális szerintem sem. És nem hiszem, hogy a gyereknek mind fizikailag, mind szellemileg jót tenne. Valószínűleg az anyával van baj, de amíg ő ezt nem látja be, addig nem lehet mit tenni.
2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát én is pont erre gondoltam. Iszonyú ideges lesz ha valaki szóvá teszi akár finoman is, azt mondja ez az ő magánügye. De ha vendégek mennek hozzájuk mint pl mi is, nem zavartatja magát, simán előveszi a cicit..
2010. jan. 30. 19:48
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
amíg az anya nem látja, hogy ez nem normális, nem tudsz mit tenni. sajnos komoly gondjai lesznek a gyereknek később az önállósággal, az anyjától való elszakadással, stb.
2010. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Na ez meg már egyenesen fujj.... Még egy csecsemőnél okés, mert ennie kell (bár a diszkréció ott sem hátrány), na de hogy szükség sincs rá és nyilvánosan...

Férje/párja ezt hogyan tolerálja?

2010. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!