Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatási időszakban milyem...

Szoptatási időszakban milyem gyümölcsöt lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt megszületett a kisfiúnk és tegnap vittem a kórházba banánt, mandarint és narancsot. Haza kellett hoznom mert elvileg a gyerek hasfájós lehet tőle de reggelire mégis almát kapott a feleségem. Melyik gyümölcs az amit így nem fogyaszthat az anyuka?

2023. okt. 4. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem mindent,nem kell komolyan venni kap majd banán almát körtèt a kórházba is..semmi baja nem.lesz
2023. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, amíg nem okoz gondot a babának.
2023. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyetlen gyümölcsöt sem mellőztem szoptatás alatt, pedig már a 3. gyereket szoptatom. Sőt mindenféle zöldséget is eszek, még káposztát is. Semmi étel nem tiltólistás, ha valamire rosszul reagál esetleg a baba azt majd kihagyja, de ez nem valószínű.
2023. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindent. Nem a kajától fáj a baba hasa.
2023. okt. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En is mindent is ettem. Babot, káposztát, mindent. Ami a köztudatban tiltólistás.


Nálunk ami fura volt, a krumpli. Ha 1x ettem, semmi baj nem volt. De ha 2x egy nap, vagy 2 nap egymás után, akkor jött a hasfájás. Mindenki csodálkozott ezen.

Szoval nyugodtan egyen bármit, és ha valami nem jó a babának, majd kitapasztalja.

2023. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam hogy ehet gyümölcsöt. Köszönöm szépen mindenkinek
2023. okt. 5. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Banánt, almát, mandarint én is ettem szülés után a kórházban.

Az aprómagvas allergént, mint eper, málna, kell kerülni. A kórházban le is csesztek érte egy kismamát, aki eprezett.

2023. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Császár miatt nem ajánlják 7es
2023. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Mármint melyiket? Az aprómagvast a védőnő is mondta, a gyereken jöhet ki a kiütés.

Engem nen császároztak.

2023. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!