Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után 2 hónappal ez már...

Szülés után 2 hónappal ez már lehet menstruáció?

Figyelt kérdés

Enyhe pecsételő vérzésem van, nagyon gyenge menstruációs görcsökkel. A 6 hetes vizsgálaton minden rendben volt, a gyermekágyi vérzés már hetek óta elmúlt. A babám szopizik, csak anyatejet kap.

Nektek milyen volt az első menszi szülés után? Változott az anyatej mennyisége, minősége?



2023. okt. 14. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem brutálisan fájt, kb mint mikor tiniként először megjött.

Utána már nem fájt egyik hónapban sem.

Pedig szülés előtt nem bírtam ki fájdalomcsillapító nélkül az első két napot.

2023. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind3 császár, mindhárom szoptatott és mindháromnál 8.héten
2023. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyermekágyi tartott 9 napig, rá 2 hétre (azaz szülés után kb 3 hétre) megjött először enyhébb görcsökkel, és onnantól rendszeresen 24 napra mindig.
2023. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyermekágyi hat hétig. Rá egy hétre meg is jött kb.,azóta rendszeresen megvan 15 hónapja. Minden hónapba amikor megjött sztrájk volt,üvöltött a mellemen és egy cseppnyi is alig jött olyankor úgy lecsökkent. Fejtem is sokáig,viszonyításképp azelőtt 100 ml is lejött,akkor pedig majdnem 24 óra alatt 10 ml. Az elsőnél nekem is brutális görcs volt,azóta semmi. Azóta az ovulációnál fáj nagyon.
2023. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta nem volt több vérzés, még pecsételő sem úgyhogy valami más lehetett.
2023. okt. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!