Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális éjszaka a 2orankenti...

Normális éjszaka a 2orankenti szopizas?

Figyelt kérdés
Most lesz a kislanyom 4hetes es ejszaka 2orankent kell fel cicizni. Ez normális? Lehet hülye a kérdés de olyanokat olvasok hogy atalusza az ejszakat nagyon sok kisbaba..
2023. nov. 3. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Normális,sőt te jól jártál.
2023. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Normalis, 4 hetes. 4 hetes!


Vannak olyan babak, akik mar ilyenkor alszanak ejszaka, de ez iszonyatosan ritka. Teljesen normalis, ha kel.

Nalunk ilyenkor meg csak ugy aludt, ha a mellem a szajaban volt, nem tudtam vele mit csinalni. Szoval olyan nem is volt, hogy 2 orankent szopizott volna, mert az egesz napunk egy orasi nagy szoptatas volt csak 😂

De kb 2 hos korara beallt egy 1,5-2 orankenti szopizasra, ejszaka is. Elso ataludt ejszakank 5 hos korban volt, azota is valtozo, hogy sikerul, de atlagosan mar csak egyszer kel (8 hos).


Van ilyen is, olyan is, minden baba mas 😊

2023. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem akkor jó :) köszönöm a gyors válaszokat
2023. nov. 3. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém éjjel-nappal 2 óránként szopott 1 éves koráig.
2023. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem nappal többet szopik, mint 2óra hossza.. sokszor kéri
2023. nov. 3. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert 4 hetes. Majd beall a kereslet-kinalat idovel es egy kicsit normalizalodik a helyzet.
2023. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

3

Ezt hogy bírtad ki? Gyakorlatilag a melled szinte mindig a szájában volt? Oké amikor eteted. Én ezt nem bírnàm. Biztos adtam volna neki cumit. Ha rá gondolok már rosszul vagyok.

2023. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Adtam neki cumit, de kikopte es oklendezett tole, minden egyes alkalommal. Mit tehettem volna, ha mashogy nem aludt?

Fekve szoptattam, ugy konnyebb volt, de nem sokat aludtam ejszaka ebben az idoszakban, az teny. Rosszul nem voltam tole, a szoptatas termeszetes dolog szamomra es egy babanak nem csak etetest, hanem megnyugvast is jelent.

Elmult ez is, nem maradt orokke igy :)

2023. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A cumit az én babám se fogadja el és csak a cicitol nyugszik meg nekik az a "minden". Szerencsesnek erzem magam, hogy van tejem, mert szerintem annyival könnyebb és annyival erzelmesebb az etetés és úgy kb minden :)
2023. nov. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!