Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez az erős fájdalom és görcs...

Ez az erős fájdalom és görcs menstruációs fájdalom volt?

Figyelt kérdés

Nálatok volt ilyen fájdalom szülés után?

2 hónapja szültem, szoptatok.


Tegnap hirtelen a semmiből iszonyatosan elkezdett fájni a hasam, bal oldalt fent, utána az egész hasam tapinthatóan merő görcs volt.

Mondom most vagy felül vagy alul kijön valami, mert a hasam is hallhatóan bugyogott a gorcsok között, levert a víz, vizet kellett innom.


De annyira erősen és intenzíven fájt, hogy kezdtem bepanikolni, hogy rosszul leszek..

Utána már ez a fájdalom és görcs a menstruációs fájdalomhoz hasonló volt, csak sokkal sokkal erősebben (nekem általában nem szokott szerencsére fájni azelőtt).


Azonban nem jött meg még azóta, így nem tudom annak előjele lehetett-e… 1 óra volt kb az egész, már mellettem volt a nospa, de végül elmúlt magától. A földön fetrengtem.


Másnál volt hasonló? Lehet ez menstruáció előjele?

(Endometriozisom van, ami a teherbe esés előtt derült ki, és bár előrehaladott, fajdalmaim nem voltak vele szerencsére. Csak remelem, hogy nem az kezd belobbanni)



2023. nov. 4. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy gyomor/bélgörcs, epegörcs...
2023. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bélgörcstől kicsit tartok, epe nem hiszem mert azóta lekopogom nyoma sincs.


Itt gyakorin azóta talaltam egy hasonló kérdésnél egy olyan választ, aki írta volt ilyen, ügyelet lett belőle. Szintén a 2-3. Hónapban volt először ilyen mensi fájás, de csak az 5. Hónapban jött meg neki.

2023. nov. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!