Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg elapadhat a tej a...

Tényleg elapadhat a tej a sportolástól? Egyik ismerösöm mondta, de valahogy nem tudom ezt elhinni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem apadt el.
2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unokahúgom maratoni futó, és futott szoptatás alatt egy egész maratont, és több félmaratont, minden este fut, és nem apadt el neki sem.
2010. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy fizikai megterhelés, erős fáradtság esetén csökkenhet a tej mennyisége. Főleg az első pár hét a kritikus, amí a tejtermelés be nem áll.
2010. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem nem maga a sportolás ténye, hanem az apaszthatja el a tejet, ha a sport miatt kevesebb idő jut a babára, nem tudja az anyuka igény szerint szoptatni a babáját. Csak egy konkrét példából indulok ki, ismerősöm női focista, 9 hónapos a babája, pár hónapja visszament focizni, és már nincs teje. Gondolom, az utazás az edzésekre, utazás a meccsekre, nem igazán fért bele a fejegetés az idejébe, a babát pedig természetesen nem cipelheti magával. Pedig eleinte még tejleadó is volt, annyi teje volt. De nem hinném, hogy ha valaki hobbiszinten rendszeresen sportolgat, az árthatna a tejtermelésnek.
2010. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! ha csak ovatosan csinálja nem mindenap órákat edzi magát megeröltető gyakorlatokal akor nem .Ez általába ugy müködik hogy, fokozatosan kell el kezdni a mozgást és akkor nem lesz semmi baj.
2010. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!